"TESK" haberleri

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, düğün harcamalarının tüm sektörleri etkilemesiyle ekonomiye geri döne..
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnaf ve sanatkarların iş yerlerini 17 Mayıs'ta yeni yasaklamalar olm..
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'in esnaf ve sanatkarların iş yerlerinin bayramdan önce açılması talebine deste..
Mevsimsel etkilerin ve girdi maliyetlerindeki artışların gıda sektöründe fiyatların yükselmesinde etkili olduğunu belirten TESK Başkanın Pakandöken, talebe..
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçen esnaf ve sanatkarların sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Ta..
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, doğru fiyatlardan yılbaşı alışverişinin esnaftan yapılabileceğini beli..
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ticari araçlar için her yıl zorunlu olan fenni muayene ücretlerinin makul seviyeye çekilmesi çağrısı yaptı. Palandök..
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Para üstü 1 kuruş dahi olsa istenmeli. Gözümüze küçük gelen bu kuruş..