"Siirt" haberleri

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, alınan tedbirler sonucunda il genelinde vaka sayılarının son 9 ayın en düşük seviyesine geldiğ..
Siirt'te düzenlenen operasyonda, tarihi eser niteliğinde olduğu değerlendirilen el yazması dini kitap ele geçirildi.
Siirt'te meydana gelen 5 büyüklüğündeki depremde fay hattının geçtiği bölgede derin yarıklar oluştu. Bölgede yol yapım işinde çalışan işçilerden Bülent Day..
Siirt'in Kurtalan ilçesinde 5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem çevre illerde de hissedildi.
Siirt'te yaşayan 46 yaşındaki Burhan Canpolat, çocukluk hayali olan uçan arabayı yapmak için farklı yerlerden parça topladı. Sonunda uçan arabasına kavuşan..
Siirt'te ibadete kapalı olan ve restorasyonu planlanan tarihi camide çıkan yangın söndürüldü.
Siirt'te düzenlenen operasyonda terör örgütü DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisinin de aralarında bulunduğu 6 şüpheli gözaltına alındı.
İçişleri Bakanlığı tarafından Şırnak, Siirt, Van, Hakkari illerinde Yıldırım-13 Bestler Operasyonu başlatıldı. Operasyona 2 bin 512 personel katılıyor.
Siirt'in Kurtalan ilçesinde yol kenarında erkek cesedi bulundu.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Yaklaşık 800 bağımsız birimin olduğu, 40 bin metrekarelik alanda önemli bir kentsel dönüşüm projesi başlatıyoruz"..
Yıldırım-11 Operasyonu kapsamında, Siirt'te etkisiz hale getirilen PKK'lı teröristlerin sayısı 5'e yükseldi.
Yıldırım -11 Operasyonu kapsamında, Siirt'te, 4 PKK'lı etkisiz hale getirildi
Siirt'in Şirvan ilçe merkezi ile 2 köy ve bir mezra, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 14 günlük karantinaya alındı.
Siirt Kurtalan Anadolu Lisesi'nde kız öğrencilere hakaret ederek etek ve pantolon boyu ölçümü yaptığı iddia edilen okul müdürü F.K. görevinden alındı.
Siirt'te okul koridorunda sürekli koşarken fark edilerek atletizme yönlendirilen 19 yaşındaki Fatma Bizek'in hedefi, Balkan şampiyonu olmak.