"Recep Tayyip Erdoğan" haberleri

Koronavirüs salgınına karşı yeni tedbirlerin masaya yatırılacağı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı, Beştepe'de başladı. 
Koronavirüs salgınında vaka ve ölümlerdeki artış hız kesmiyor. Salgında tırmanış sürerken gözler bugünkü Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısından çıkacak kar..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika Müslüman Cemiyeti Kongresi'ne video gönderdi. Erdoğan, "Bu sene sadece Kovid-19 virüsüyle değil ondan daha hızl..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, koronavirüse karşı vatandaşların tedbirlere uymamasına vurgu yapa..
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısındaki konuşmasında Bülent Arınç'ın Osman Kavala ve Selahattin Demirta..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fikirtepe ile ilgili talimatını duyurdu.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin, Kütahya, Afyonkarahisar, Batman ve Siirt il kongrelerinde konuştu. Erdoğan, Avr..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18. MÜSİAD EXPO Fuarı'ndaki konuşmasında Merkez Bankası'nın faiz artırımı kararını değerlendirdi, ekonomi ve yargıda re..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çıkan yangında kullanılamaz hale gelen Vaniköy Camii'ni ziyaret etti. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da gazeteci Ahmet Kekeç'in kabrini ziyaret etti. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOBB Türkiye Ekonomi Şurası'nda konuştu. Erdoğan, yüksek faize karşı mesaj vererek, "Yatırımcılarımız ezdirmememiz gere..
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantının en önemli gündem maddesi alınacak koronavirüs tedbirleri.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, başlarından yapışık doğan ve İngiltere'deki ameliyatla ayrılan Derman ve Yiğit kardeşleri kabul etti. 
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Kabine toplantısında başta Kovid-19 olmak üzere ülke gündemind..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne ziyaret gerçekleştirdi. Erdoğan, Kapalı Maraş'ta açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Kapal..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC'nin 37. kuruluş yıl dönümü töreninde konuştu. Erdoğan, Kıbrıs sorunu ve Doğu Akdeniz'le ilgili önemli mesajlar ver..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tekirdağ Şehir Hastanesi açılışında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, aşı konusunda Almanya, Rusya, Çin ve İngiltere ile çalışmaların..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorlu'da 41. Komando Tugay Komutanlığı Sancak Verme Töreni'nde konuştu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avustralya Başbakanı Scott Morrison ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Vatandaşlarımızdan tercihlerini Türk Lirası'ndan yana kullanmalarını istiyorum. Yatırım yapıldığında en yüksek kazancın sağlanacağı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karabağ zaferi, Berat Albayrak'ın istifası ve kabine değişikliği iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ekonomiyle ilgil..
"Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes" programında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kalbi nefretle kuruyanlara inat geçen sene diktiğimiz fidanların hemen hepsi bu..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
AHESEN Cumhurbaşkanı, Sağlık Bakanı ve siyasi parti liderleri ve partilerin grup başkanvekillerine, koronavirüs sürecinde sağlık çalışanlarının talepleriyl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Karabağ savaşındaki parlak zafer için birbirlerini tebrik etti.  İki lider, Rusya ve Türkiye'nin..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu tarafından düzenlenen anma etkinliğinde konuştu. Erdoğan, konuşmasında ekonomiye ilişkin..
Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 82. yılında, devlet erkanı Anıtkabir'de Atatürk'ün huzuruna çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Özel Defteri'ne yazdığı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "28 yıl süren bu acımasız işgale Minsk Üçlüsü çözüm üretmedi. Hep oyalamaca. Azerbaycanlı kardeşlerimiz şimdi kendi göbeklerini kend..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş-Göksun karayolu üzerindeki tünellerin açılışını yaptı. Erdoğan, yolun adının ise Edebiyat Yolu olduğunu s..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Şefik Caferoviç'i, Vahdettin Köşkü'nde kabul etti. 
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, il başkanları toplantısında konuştu. Erdoğan, İzmir'de deprem konutlarının bir ay içinde yapı..
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabine toplantısı başladı. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 91. saatte enkaz altından kurtarılan Ayda ile ilgili paylaşımda bulundu. Ayda'nın hastaneden ilk fotoğrafı da servis ed..
Koronavirüsten hayatını kaybeden üç dönem AK Parti'de milletvekilliği yapan anayasa hukukçusu Prof. Dr. Burhan Kuzu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van'daki konuşmasında, İzmir depremiyle ilgili, "26 can kaybı, 885 yaralı, 15 yoğun bakım hasta var" dedi. Erdoğan ayrıca, "Yeni bir..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'de medyana gelen depremle ilgili, "Kurtarma çalışmalarının bir an önce sonuçlanması için tüm imkanları seferber ettik." dedi.
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a İzmir'de meydana gelen depremle ilgili "taziye" ve "geçmiş olsun" mesajını iletti..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis ile bir telefon gerçekleştirdi. Erdoğan ve Miçotakis görüşmede, karşılıklı ola..
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen deprem..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Taksim Camii'ndeki incelemelerinin ardından açıklamalarda bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da "Cumhuriyetin 97. Yılında Milli Mücadele Sergisi" programında konuştu. Erdoğan, "Bizi kendi ecdadımıza düşman etmek istedi..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fransa'yı boykot çağrısına yönelik soruyu yanıtladı. CHP lideri, "Boykot çağrısı yapıyorsanı..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile telefonda görüştü. Aliyev, görüşmede 29 Ekim tebriğini iletti. 
29 Ekim 1923'te Cumhuriyet'in ilanıyla Türkiye tarihinde yeni bir devrin kapıları açıldı ve "Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir" sözü, devlet yönetimi..
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla devlet erkanı Anıtkabir'i ziyaret etti. Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Erdoğan, mesajını okudu.
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tebrik mektubu yolladı. Aliyev mesajında..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüyle ilgili, "İtibar etmeyi dahi zül kabul ettiğim için karikatüre bakmadım. Öfkem, dergin..
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla görüntülü mesaj paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hedeflerimize yaklaştıkça ülkemize saldırılar artıyor" dedi.
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020-2021 eğitim öğretim yılı için burs ve kredi başvurularının başladığını duyurdu.
Almanya Başbakanı Angela Merkel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron hakkındaki sözlerini kınadı. Erdoğan'dan Merkel..
Fransa'da eski Cumhurbaşkanı adayı, aşırı sol hareket Boyun Eğmeyen Fransa'nın lideri ve milletvekili Melenchon, Macron'a, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tartış..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mevlid-i Nebi Haftası Açılış Programı'nda konuştu. Erdoğan, Fransa'da yaşananlara tepki göstererek, "Fransa'da Türk markalı mal satı..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'de katıldığı törende açıklamalarda bulundu. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kayseri il kongresindeki konuşmasında, bu sabah Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştüklerini söyleyerek, "İşgal..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Ekim Birleşmiş Milletler Günü ve Birleşmiş Milletler Teşkilatı'nın kuruluşunun 75. yıl dönümünü dolayısıyla mesaj ya..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 30 Ekim'de kılınacak cuma namazı ile 75 yıl sonra ibadete açılacak Kariye Camii'nde son hazırlıklar yapıl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dağlık Karabağ görüşmeleriyle ilgili olarak, "Azerbaycan haklı talebini ortaya koyuyor. Ermenistan Rusya'yı teklif ediyorsa biz de T..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhtarlara  "Yerel yönetimlerde sizler bizim Türkiye'deki ilk elimiz, ayağımız, gören gözümüz, duyan kulağımız ve aynı..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi Açılış Töreni'nde konuştu. Erdoğan konuşmasında topyekün bir eğitim öğretim reformu y..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fatih sondaj gemisinde yaptığı açıklamada, Karadeniz'de 85 milyar metreküp gaz daha bulunduğunu söyledi. Bu keşifle top..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, erken seçim tartışmaları için, "Türkiye'de ilan edilen zaman neyse, şimdi de 2023'ün haziranıdır, o zaman seçim yapılacaktır" dedi...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AYM üyesi Yıldırım'ın dün Twitter'dan yaptığı, 'ışıklar yanıyor' paylaşımı hakkında, "Talihsiz bir paylaşımdı, keşke yapmasaydı, ona..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Paşinyan yönetimi haydut devlet gibi davranmaktadır. Ermenistan saldırısında susanlar, Azerbaycan mevzi kazandığı zaman ateşk..
Türkiye'nin Katar'daki askeri varlığından rahatsız olan Suudi Arabistanlı Prens Abdulrahman bin Musaed bin Abdülaziz El Suud, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Er..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Kilis Belediye Başkanı Mehmet Ab..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Erdoğan, AB'ye "Azerbayca..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Katar'a gerçekleştirdiği ziyaret, ülkede yayımlanan gazetelerde geniş yer buldu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu açılışında konuştu. Erdoğan, Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırılarıyla ilgili olara..
Katar basınına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Azerbaycan işgal altındaki topraklarını kurtarmak için harekete geçti ve şimdi Ermenistan'ın haydutlukla eld..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'la düzenlenen ortan basın toplantısında konuşan KKTC Başbakanı Ersin Tatar, 46 yıldır kapalı olan Maraş'ta sahilin perşembe günü açıl..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Macron'un İslam'a ilişkin sözlerine sert tepki göstererek, "Sözleri açık bir provokasyondur. Sen kimsin ki "İslam'ın ya..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Merkel ile video konferans görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantıda öncelikli gündem Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ve koronavir..
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, NATO gündeminde yer alan çeşitli konuları görüşmek üzere Ankara'ya geldi.
Reyhanlı Barajı açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Suriye'de halen var olan terör bölgeleri ya bize söz verildiği şekilde temizlenir ya da bi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya'da il teşkilatının yemeğinde konuştu. Erdoğan, Kobani olayları soruşturmasıyla ilgili, "Yargımız nasıl FETÖ'cülerden 15 Temmuz..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'deki konuşmasında Ermenistan'ın saldırılarına sert tepki göstererek, Azerbaycan'a destek mesajı verdi. Erdoğan, çö..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni Kuveyt Emiri Şeyh Nevvaf el-Ahmed el-Cabir es-Sabah ile telefonda görüştü.
Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Taşlı (Yassı) Ada'nın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, 'kesin korunacak hassas alan' ilan edilmesi, vatanda..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB liderlerine mektup yazarak, Yunanistan ile ön koşulsuz olarak diyaloğa hazır olunduğunu ifade etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beşiktaş'ta kestaneciye uğradı. Erdoğan, kestane alarak bir çocuğa ikram etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısına ilişkin açıklamalarda bulunarak, "Türkiye tüm imkanlarıyla Azerbaycan'ın yanında olacak" dedi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Teknofest 2020" etkinliğinde konuştu. Gençlere teknoloji çalışmalarında çağrı yapan Erdoğan, "Türkiye'nin hedeflerine ulaşmak için..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Preveze Deniz Zaferi'nin yıl dönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Erdoğan mesajında, Doğu A..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic'i kabul etti. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı sonrası camide cemaate seslendi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki MGK toplantısı başladı. 
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı telefon görüşmesinde diyaloğa sürekli hazır olduğunu ve Avrupa Birliği..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Kurulu'na seslendi. Erdoğan, koronavirüs salgınıyla mücadele, Doğu Akdeniz gerilimi, Suriye, Libya ve Filistin'deki gelişme..
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron bugün saat 20.00'de bir telefon görüşmesi gerçekleştirecek.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ve Almanya Başbakanı Angela Merkel ile üçlü formatta bir video konfe..
Sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret içerikli paylaşımlar yaptığı iddiasıyla Levent Özeren (55) hakkında hazırlanan iddiana..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önceki gün "Mecburen şimdi tekrar işi sıkmak durumundayız" diyerek sinyalini verdiği kısıtlamalar bu akşam üstü kabine toplantısın..
Kuzey Marmara Otoyolu'nun Gebze-İzmit Kavşağı arasındaki kesimi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans ile katıldığı törenle açıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu 5. Kesim Açılış Töreni'nde konuştu. Erdoğan, koronavirüs salgınında Türkiye'nin ekonomik olarak e..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Yunanistan'da bir gazetenin Cumhurbaşkanımıza dönük çirkin ve alçakça ifadelerini şiddetle kınıyoruz" dedi. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs vakalarıyla ilgili olarak, "Mecburen şimdi tekrar işi sıkmak durumundayız. Bilim Kurulu, Sağlık Bakanlığımı..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğu Akdeniz'deki gerilimle ilgili, "Türkiye'nin şantaj ve tehdide boyun eğmeyeceği, konunun tüm muhatapları tarafından..