"Recep Tayyip Erdoğan" haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu. İsrail'e sert tepki gösteren Erdoğan, normalleşme takvimi için..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 17 Mayıs'ta toplanacak kabine toplantısının ardından kontrollü normalleşme için alınan kararlar açıklanaca..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Malezya Başbakanı Mahathir Muhammed, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov ve Afganistan Cumhurbaşkanı Gani ile bir t..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İlk öğretmen olarak güçlü bireyler yetiştiren anneler aynı zamanda güçlü toplumların da temelini atmakta, ailenin ve t..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerle iftar programında buluştu. Erdoğan, koronavirüs salgınıyla ilgili olarak, tedbirlere işaret ederek "Bir süre..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko ile telefonda görüştü. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP'nin yeni anayasa teklifiyle ilgili olarak, "Biz de aynı şekilde anayasa hazırlığımızı kendilerine takdim edeceğiz...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede Sputnik V aşısının tedariki ele alınd..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 100 maddelik yeni anayasa önerisinin metninin tamamalandığını açıkladı. Peki, MHP'nin yeni anayasa önerisinin..
Fransız komedyen Dieudonne M'bala, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mektup göndererek siyasi sığınma talebinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı yayımladı.
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar: İki devletli çözüm siyasetini Türkiye'nin desteğiyle yapıyorum.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın emeklilere verilen bin TL'lik bayram ikramiyelerinin enflasyon kadar artırılacağını açıklamasının ardından, artışa ol..
Çamlıca Camii'nde cemaate seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs uyarılarında bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çamlıca tepesine bayrak çekme töreninde konuştu. Erdoğan, bölgedeki mahallelerde yaşayan vatandaşlara da kentsel dönüşü..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İklim Zirvesi'nde konuştu. Erdoğan, "Benzer ekonomik seviyedeki ülkelerle küresel iklim eylemine katkı sunmaya devam ed..
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı sonrası yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada 'yeni anayasa' vurgusu yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan 19..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Arnavutluk Fier Dostluk Hastanesi Açılış Programı'na katıldı.
Sanatçı Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'ın, bir televizyon programında yaptıkları konuşmada 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçunu işledikleri iddiasıyla yargıland..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM'deki Grup Toplantısı'nda Merkez Bankası rezerv tartışmalarına yanıt mahiyetinde bir video yayınladı.
Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, '128 milyar dolar' tartışması hakkında, "Ne buhar oldu, ne birinin cebine girdi" dedi, Merkez..
İçişleri Bakanlığı'nın kısmi kapanma genelgesinde, yurt içinde seyahat kısıtlamasının ayrıntıları da yer aldı. Seyahat yasağının hangi saatlerde geçerli ol..
İçişleri Bakanlığı, kısmi kapanma genelgesini 81 ile gönderdi. Genelge ile soru işaretleri de ortadan kalktı. Peki, 65 yaş üstü ve 18 yaş altı vatandaşlar..
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Toplantının ana gündemi koronavirüsle mücadelede y..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan çiftçiye destek talimatı geldi. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'daki konutundan Tarabya'da bulunan Huber Köşküne geçerken, yol üzerinde bulunan minibüs durağına uğradı..
Türk ve Azerbaycan askerleri bir ortak tatbikat daha gerçekleştirdi... 2 gün devam eden operasyonel taktik tatbikat sona erdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü. Görüşmede Ukrayna krizi, Montrö Sözleşmesi ve aşı gündemi ele alındı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Cam Müzesi açılışında konuştu. Erdoğan, "Yapı inşaasında gelenekle geleceği harmanlayan yeni bir devri başlatıyo..
Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı görevini Serdar Karagöz'e devretti.
Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na 104 amiral bildirisi üzerinden yüklendi, "Merkezinde CHP'nin kendis..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'de değerlendirme toplantısı sonrasında açıklama yapacak.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün 15.00'te Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir değerlendirme toplantısı gerçekleştireceği bildirildi. Erdoğan, saat..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı el-Burhan ile görüştü.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 1 Nisan videosunu alıntıladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Konseyi Devlet Başkanları Zirvesi'ne Vahdettin Köşkü'nde video konferans yöntemiyle katıldı. Zirvenin ardından, "T..
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşmesi ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile arasındaki 'd..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki kabine toplantısı Beştepe'de başladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, su yönetimindeki yetki çatışmalarını önlemek adına bir su kanunu hazırlandığını açıkladı.
Bosna Hersek Güvenlik Bakanı Cikotic, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türk halkına teşekkür ederek, "Türkiye her zaman olduğu gibi bugün de bize destek için hazır..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da cuma namazı çıkışında soruları yanıtladı. Erdoğan, koronavirüs aşısıyla ilgili, "Temenni ederiz ki mayıs ha..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu ölümünün 12'nci yıldönümünde andı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çin Halk Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Wang Yi'yi kabul etti.
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, Öğrenci Andı'nın okullarda okutulması için TBMM Başkanlığı'na kanun teklifi sunduklarını açıkladı.
AK Parti'nin büyük kongresinin ardından yeni MKYK ve MYK belli oldu. Kulislerde şimdi ise kabine değişikliği yüksek sesle konuşuluyor. Cumhurbaşkanı Erdoğa..
MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak, kongre dolayısıyla tebrik etti.
AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde yeniden genel başkan seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teşekkür konuşması yaptı.
AK Parti'nin 7. Olağan Büyük Kongresi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasının ardından partinin MKYK listesi belli oldu.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Kongresi'nde konuştu. Erdoğan, ekonomideki gelişmeler ve yeni anayasa günd..
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Kongresi öncesi, salon dışındaki vatandaşlara seslendi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, kongrede yapılacak tüzük değişikliğiyle genel başkanvekili sayısının 2'ye çıkarılacağını bildirdi.
Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan yargılandığı davada, 3 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Düzce'nin Yığılca ilçesindeki Sarıkaya Mağarası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kesin korunacak hassas alan olarak tescil edildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Dünya Nevruz Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, "Nevruz'un işaret ettiği birlik ve dayanışma duygusunun tüm dünyaya..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Taksim'de yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi'nde incelemelerde bulundu. Erdoğan daha sonra Taksim Camii'ne geçti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanlığı'na yeniden seçilen Devlet Bahçeli'yi telefonla arayarak tebrik etti. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni'nde konuştu. Erdoğan, "Milli andımız olan İstiklal Marşı bize niçin birlik olmamız gerektiğini..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ford Otosan Gelecek Vizyon Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan, yerli otomobille ilgili olarak, "Türkiye'nin Otomobili projesi tüm hızıy..
Yunan Silahlı Kuvvetleri ile ortak eğitim ve tatbikat yapmak üzere Suudi Arabistan'a ait 6 F-15C tipi savaş uçağının geldiğinin duyurulmasının ardından Yun..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi'nde konuştu. AK Parti teşkilatına mesaj veren Erdoğan, "Lafa gelince davada..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ekonomi alanında açıkladığı reforma sosyal medyadan tepki gösterdi.
Türkiye'nin ilk nükleer enerji santrali olacak Akkuyu NGS'nin üçüncü güç ünitesinin temeli bugün törenle atıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusy..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, usta sanatçı Rasim Öztekin'in vefatı dolayısıyla kızı Pelin Öztekin'i arayarak taziyelerini iletti.
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı telefon görüşmesinde, Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde şehit edilen 13..
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Hazine garantisiz dış kredi kullanma izninin bir yıl daha uzatıldığı bildirildi. 
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi'nde konuştu. Erdoğan, kadına yönelik şiddete karşı..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı paylaştı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir insanlık suçu olarak gördüğüm, kadına yönelik her türlü fiziki ve ruhsal şiddeti ve ayrımcılığı bir kez daha en se..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'e objektif Türkiye değerlendirmeleri için teşekkür etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin uzay programını açıklamasının ardından en çok tartışılan konulardan biri 'astronot' kelimesi yerine başka b..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile video konferans aracılığıyla bir görüşme gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti. MHP lideri Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Beytepe'deki evind..
Bursa'da daha önce balonla atmosfere börek gönderen Hasan Acar, şimdi de uzaya gitmek için gönüllü oldu. Acar, Elon Musk'a seslenerek, "Şube açmak isterse..
ABD'nin New York kentinde FETÖ mensubu bir grup tarafından Türkiye'yi karalamaya yönelik verilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki "#StopErdoga..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 14. Liderler Zirvesi'nde konuştu. Konuşmasında Karabağ mesajı veren Erdoğan, "Kardeşimiz A..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile video konferans görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planını açıkladı. İşte 9 maddede İnsan Hakları Eylem Planı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladı. Eylem planı 11 ilke ve 9 amaçtan oluşuyor. İşte madde madde İnsan Hakları Eylem..
Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kabine Toplantısı sonrası, koronavirüste 'kademeli normalleşme' kararlarını açıklamasının ardından bazı i..
Turizm sektörü temsilcilerinden Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, aşılamada turizm sektörüne öncelik verilmesi talebinde b..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın vefatının 10. yılında anma mesajı yayımlayarak andı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışında yaptığı açıklamada, kısıtlamalarla ilgili olarak pazartesi günkü kabine toplantısını işaret etti...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hocalı soykırımının yıl dönümüne ilişkin mesajında "29 yıl önce Hocalı'da hunharca katledilen Azerbaycanlı kardeşlerimi..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi. CHP lideri, "Senin inadın dolayısıyla esnaf bugün kan ağlıyor. Sen oturuyorsun, par..
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul Projesi gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine yanıt veren İmamoğlu, "İstan..
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yarınki doğum günü dolayısıyla tebrik ederek, "Tüm bu başarılar, büyük bir devl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İl Kongresi'nde konuşmaya başlamadan önce görme engelli Tuana Şahin, sahneye Erdoğan'ın en sevdiği şarkı olan "beraber yürü..
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Kongresi'nde partililere seslendi.
Fransa'nın günlük gazetesi L'opinionönümüzdeki hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un görüşeceği iddiasında bu..
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 5 ildeki kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan, "Bütün o teröristleri bu..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kişisel verilerini sorguladıkları iddia edilen çoğu SGK çalışanı 20 sanığın "Kişise..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 Mart'ta Beştepe'de İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıklayacak.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Valiliği Eğitim Tesisleri Toplu Açılış Töreni'nde yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki aylarda 20 bin öğretmenimizin..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Gelin, Türk uzay yolcularına Türkçe bir isim bulalım" çağrısını Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri öğrencilerinden cevap..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de Bayraklı'da Deprem Konutları Temel Atma ve Göztepe Stadı Açılış Töreni'nde konuştu. Erdoğan, riskli binalarla..
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İzmir 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu. Erdoğan, CHP'nin 'Berat Albayrak' ve 'döviz..
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 7 ildeki kadın kolları kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan, "Nice mecr..