"Niğde" haberleri

Niğde'de bir otomobilde, el yazması İbranice Tevrat, deri üzerine yazılı ferman ve zincir şeklinde belge ele geçirildi.
İzmir'de meydana gelen depremle ilgili sosyal medya hesabından provokatif paylaşım yapan iki kişi gözaltına alındı.
Niğde'de halk arasında 'Köpek Memesi' hastalığı olarak bilinen Hidradenitis Suppurativa (HS) hastalığına yakalanan Enver Dağtekin (27), yardım bekliyor.
Niğde'de ceviz toplamak için çıktığı ağaçta elektrik akımına kapılan Bilal Tarım hayatını kaybetti.
Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Tuz Gölü fayının deprem tekrarlama periyodunun birkaç bin yıl olarak belirlendiğini belirterek, "Yıkıcı deprem için belirlenen za..
Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Niğde'nin Bor ilçesi yakınlarında meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremin ardından 'volkan' uyarısı yaptı. 
AFAD'dan edinilen bilgiye göre Niğde'nin Bor ilçesinde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
İstanbul ve Ankara'nın ardından Niğde Valiliği de yeni tip koronavirüs salgınının yayılımının önlenmesi amacıyla kamu kurum ve kuruluşlarında mesai düzenle..
Erzurum, Sivas, Niğde, Nevşehir, Rize ve Bingöl belediyelerinin sosyal medya hesaplarında kar ile ilgili yaptığı paylaşımlar kullanıcıları gülümsetti.
Türkiye Cumhuriyeti 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in 1969 model otomobili, Niğde'de satışa çıktı.
Niğde'de dilencilere yönelik yapılan çalışmada ekmek arasına saklanan banknotlar şaşkınlığa neden oldu. Dilencilerin topladıkları paraları ekmek ve poğaçal..
Niğde'de Ömer Halisdemir Üniversitesinde 6 yıldır yapılan ıslah çalışmaları kapsamında yaklaşık yüzde 50 daha az su kullanılarak verim elde edilebilen yerl..
Niğde'de nesli tükenme tehlikesi altında olduğu için korumaya alınan dağ keçileri, Aladağlar'da görüntülendi.