"Murat Kurum" haberleri

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum "Deprem sonrası acılar artık son bulsun istiyor, bunun için var gücümüzle çalışarak ülkemizi depremlere hazır hale getiriy..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Bu hedef doğrultusunda, önümüzdeki 5 yıl içerisinde her yıl 300 bin, 5 yılda 1,5 milyon konutun dönüşümü için çalı..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Kocaeli Büyükşehir Belediyemizle Çayırova'da, Darıca'da, Gebze'de, Körfez'de, Derince'de, İzmit'te ve Kartepe'de y..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un ortak imzasıyla "İşletmeler ve İşyerlerinin Araç Park Hizmetlerinin (Vale) Yürü..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Siirt'in Kurtalan ilçesinde meydana gelen deprem sonrasında ilk incelemelerde ağır hasarlı bina olmadığını açıkladı..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret ederek, partisinin deprem tehlikesine karşı atılması gereken adım..
Çevre Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İstanbul Fikirtepe'de yarım kalan ya da başlamayan dönüşüm projeleri için 1 ay süre verildiğini söyledi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fikirtepe ile ilgili talimatını duyurdu.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, sel felaketi sonrasında Giresun'da kepçe üstünde gitmelerini eleştiren HDP Diyarbakır milletvekili Garo Paylan'a se..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "İzmir'de yıkılan binaların bulunduğu 7 ayrı bölgede dönüşümü bu ay içerisinde başlatıyoruz" dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'deki depremde orta hasarlı olduğu belirlenen binalara güçlendirme yapılarak girilebileceğini kaydetti.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından İzmir'deki depremden etkilenenler için kurulacak konteyner kent hakkında paylaşımda bulundu..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'deki depreme ilişkin açıklamalarda bulundu. Kurum, "Acil ağır hasarlı ve yıkık bina sayımız 58'e ulaştı. Az h..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Düzenleme ile LPG'li araçlar kapalı otoparklara giriş yapabilecekler. Yönetmeliği önümüzdeki hafta yayımlayacağız"..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ'den ev sahibi olan ve ödemeleri devam eden vatandaşların borçlarını kapatmaları halinde yüzde 20 indirim yapıl..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Yaklaşık 800 bağımsız birimin olduğu, 40 bin metrekarelik alanda önemli bir kentsel dönüşüm projesi başlatıyoruz"..
Bakan Kurum, dün İstanbul'da meydana gelen 4.2 büyüklüğündeki depreme ilişkin değerlendirmede bulunarak, "Önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde 1,5 milyon k..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Muayeneleri yapılan, uygun olan LPG'li araçlar AVM otoparklarına girebilecek" dedi. 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, termik santrallerin filtreleme projelerine fiilen 6 ay içerisinde başlamazsa, 6'ncı aya müteakip normal çevre cezalarının..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Boğaziçi Kanunu ile ilgili, "Yapılması düşünülen düzenlemede Boğaziçi kesinlikle imara açılmamaktadır." dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde dün meydana gelen, 5.0 büyüklüğündeki depremle ilgili konuştu.