"Marmaris" haberleri

Marmaris'te, balıkçıların ağlarına 2 metre uzunluğunda 300 kilogram ağırlığında kadın bronz heykel takıldı. Bronz heykel incelenmek üzere Marmaris Müze Müd..
Muğla'nın Marmaris ilçesinde deprem riski taşıyan 32 bina için yıkım kararı alındı.
Dünyanın en pahalı ve en lüks yatlarından biri olan Marshall Adaları bayraklı Bold yatı Marmaris Gümrüklü Limanı'na demir attı.
Muğla'nın Marmaris ilçesinde, Yunan sahil güvenlik unsurlarınca Türk kara sularına geri gönderilen can salı içerisinde kadın ve çocukların bulunduğu 11 kaç..
Muğla'nın Marmaris ilçesinde yaşayan yat kaptanı Hüseyin Kocairi (32), oltayla 33 kilogram ağırlığında, 1 metre 74 santim uzunluğunda akya balığı yakaladı.
Marmaris'te deniz paraşütü yapan bir turist, teknenin arızalanması sonucu otelin çatısına iniş yapmak zorunda kaldı. İngiliz turist, şans eseri kazadan yar..
Marmaris'te İngiltere vatandaşı A.H.L., gittiği otelin restoranında tanıştığı Murat B.'nin kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ileri sürdü. Güvenlik kam..
İngiltere'den Marmaris'e tatil için 14 yaşındaki kızıyla birlikte sehayat eden hemşire Charlotte Snook, kızının uçakta maske takmadığı gerekçesiyle tur şir..
Muğla'nın Marmaris ilçesinde düzenlenen Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) 5. yarışı Türkiye Rallisi'nde, İçmeler ve Gökçe etabında Sebastien Loeb birinci o..
Türkiye'nin birçok kenti soğuk kış koşulları ve karla mücadele ederken, Marmaris'te turistler denizde kulaç attı. Hava sıcaklığı ise gündüz 19- 24 derece a..
Muğla'nın Marmaris ilçesinde halk plajına yapılan iskele, mahallelinin ve tatilcilerin tepkisini çekti.