"Mansur Yavaş" haberleri

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, "Evlatlarımızın yüzlerinde gülümseme olmak için çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. Uzaktan eğitime devam kararı son..
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yeni evli çiftlere ve 65 yaş üstü vatandaşlara Eserkent Konutları'nda evlerin çok uygun fiyata kiralanacağ..
Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Meclisi, Büyükşehir Belediyesine çeşitli hizmetlerde ve projelerde kullanılmak üzere, oy birliğiyle, 700 milyon lira kredi..
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan köylere internet projesinde ilk adım Sincan'da atıldı. 
Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, köylere internet sağlamak için TÜRKSAT ile görüşmelere başladıklarını açıkladı.
Bakan Koca, Mansur Yavaş'ın Twitter'daki bir paylaşımını alıntılayarak, "Sayın Yavaş, teşekkür ederim. Covid pozitif ve şüpheliler HES Uygulamasına kayıtlı..
Yerel seçim öncesinde sahte senet, rüşvet ve görevi kötüye kullanma suçlaması ile hakkında dava açılan Mansur Yavaş beraat etti. Suçlamayı yapan Necmettin..
CHP eski milletvekili Sinan Aygün hakkında parti üyeliğinden kesin çıkarma istemiyle disiplin soruşturması açıldı.
CHP eski milletvekili ve Ankara Ticaret Odası eski başkanı iş insanı Sinan Aygün, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile CHP'li Belediye Mecli..