"Karabük" haberleri

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde çobanlık yapan kişinin benzinle yakmaya çalıştığı sobanın parlaması sonucu evde yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerinin 2..
Karabük'te genç çift arasında yaşanan tartışmada kan aktı. Eşi tarafından sırtından bıçaklanan adam tedavi altına alındı.
Karabük'te aç kalan domuz sürüsü akşam saatlerinde yiyecek bulmak için üniversite içerisine girdi. O anlar güvenlik görevlileri tarafından cep telefonuna k..
Karabük Valiliği, kent için 75 kilometreyi bulacak olan fırtına noktasında uyarıda bulundu.
Karabük'te koronavirüs tedbirleri kapsamında İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından 14 gün süreyle ev ziyaretleri yasaklandı.
Karabük'te çalıntı araçla gezerken jandarma ve polis ekiplerinin "dur" ihtarına uymayıp kaçan 2'si kadın 3 kişi kovalamaca sonucu yakalandı. Zanlının, çalı..
Türkiye'de 65 yaş ve üstünü kapsayan koronavirüs tedbirleri genişletiliyor. İzmir, İstanbul ve Ankara'nın ardından Konya ve Karabük'te de 65 yaş ve üstüne..
Karabük'te, Hafize Kaya (70) gece yarısı evine girerek, kolundaki bilezikler gasp eden şüpheliden ölü taklidi yaparak, kurtuldu.
Karabük'te İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda kentin en işlek caddelerinden biri olan Kemal Güneş Caddesi'nde sigara içilmesi koro..
Karabük'te 5 yıldır kendisini fuhuşa zorlayanlardan kaçıp, Bursa'da yaşamaya başlayan İrem G. (23), fuhuş şebekesi üyeleri tarafından otomobile bindirilere..
Karabük'ün Eflani ilçesinde, kız kaçırma nedeniyle çıkan kavgada, muhtar Halil İbrahim Çelenli (52), oğlu Nadir Çelenli (28) ve yeğeni Fatih Çelenli (30) b..
Karabük'te, S.K. aralarında husumet bulunan Erdal I.'yı (47) tabanca ile bacağından vurup, kaçtı. Polis S.K.'yı yakalamak için çalışma başlattı. 
Karabük Valisi Fuat Gürel, Safranbolu'nun altında, kesme taş ile örme kemerlerden oluşan, 4 asırlık, 378 metre uzunluğundaki tünellerin 180 metrelik alanın..
Karabük'ün Yenice ilçesinde iki mahalle için alınan karantina kararı kaldırıldı. Gece yarısından itibaren uygulamaya konulacak olan karantina kararının kal..
Karabük'te, dün akşam saatlerinden itibaren kendisinden haber alınmayan iş insanı Ertuğrul Gazi Yıldız (52), çayda suya gömülen otomobilde boğulmuş olarak..