"İstanbul Valiliği" haberleri

İstanbul Valiliği, pandemi nedeniyle getirilen kısıtlamaların 1 Mayıs'ı da kapsayacak şekilde 17 Mayıs'a kadar uzatıldığını açıkladı.
İstanbul Valiliği, soğuk ve yağışlı hava için vatandaşları uyardı. Valilikten yapılan açıklamada, "Soğuk ve yağışlı havanın sebep olabileceği sağanak ve ye..
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, koronavirüs nedeniyle ölen sağlık çalışanlarının sayısını açıkladı. Yerlikaya, "Son bir 1 yılda sadece İstanbul'da 33 sağlık..
İstanbul'da yarın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kapalı olacak yollar valilik tarafından açıklandı, alternatif güzergahlar duyuruldu.
İstanbul Valiliği, 1 Mart itibarıyla koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında yeni bir sürece girileceğini ve bu süreçte eğitim öğretim kurumlarında 1 Ma..
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul'da yüz yüze eğitime yarın da ara verildiğini açıkladı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Valiliği'nin dün Kadıköy İskele Meydanı'nda yasa dışı eylemleri sonucu 65 şüphelinin gözaltına alınmasına ilişkin..
İstanbul Valiliği'nden gelen açıklamaya göre, Kadıköy'de düzenlenen yasa dışı gösteride gözaltına alınan 65 şüpheliden 58'inin farklı silahlı terör örgütle..
İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, Kadıköy'deki Boğaziçi protestolarına katılan 5 kişinin yakalandığı duyuruldu
İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, Boğaziçi Üniversitesi protestolarında Beşiktaş ve Sarıyer'de gözaltına alınan 11 kişinin serbest bırakıldığını d..
İstanbul Valiliği, Boğaziçi Üniversitesi'nde düzenlenen gösterilerde gözaltına alınan şüphelilerden 98'inin serbest bırakıldığını açıkladı.
İstanbul Valiliği bugün Boğaziçi Üniversitesi önünde sivil toplum kuruluşlarınca yapılması planlanan eylemlere ilişkin açıklama yaptı. Valilik, Beşiktaş ve..
İstanbul Valiliği'nden Boğaziçi Üniversitesi önünde Kabe fotoğrafının yere serilmesine ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, 5 kişinin gözaltına alındığı,..
İstanbul Valiliği, kentte Mayıs 2018'den bu yana Valilik ve 36 ilçede yürütülen 'Açık Kapı' biriminin yeni kurulduğu, başka kurum uygulamalarının rakibi ve..
İstanbul Valiliği yarından itibaren etkisini göstermesi beklenen kar yağışı ile ilgili vatandaşları uyararak gerekli kurum ve kuruluşların duyurulduğunu aç..
İstanbul Valiliği, Boğaziçi rektör atamasına karşı protesto eylemi düzenleyenlere yönelik operasyonlar hakkında açıklama yaptı: "17 şahıs gözaltına alınmış..
İstanbul Valiliği'nce, kent genelindeki 2 bin 579 fırının tamamının denetlenmeye devam edileceği bildirildi. 
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Vaniköy Camii'nin restorasyonuyla ilgili, "Rekonstrüksiyon ve restorasyonu üstlenen Kalyon Vakfı da kurul kararları doğrultu..
İstanbul Valiliği, organize sanayi bölgeleri, küçük sanayi siteleri ve sanayi kuruluşlarında mesai saati başlangıcı 07.00 olmak kaydıyla çalışma bitiş saat..
İstanbul Valiliği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün grup toplantısında İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'ya yönelik sözleri hakkında açıklama yapt..
Zeytinburnu'nda akşam saatlerinde yaşanan aile içi silahlı kavgada 1'i ağır iki kişi yaralanmış ve kavgaya karışan çok sayıda vatandaş gözaltına alınmıştı...
İstanbul Valiliği, jandarma ve polis ekipleri tarafından 2 hafta içerisinde gerçekleştirilen sahte içki operasyonlarının bilançosunu açıkladı.
İstanbul Valiliği, Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı'nın terör propagandası yapıldığı gerekçesiyle yasakladığı tiyatro oyunuyla ilgili soruşturma başlatıldığını a..
İstanbul Valiliği, Formula-1 DHL Turkish Grand Prix 2020 yarışının seyircisiz yapılmasına karar verdi
İstanbul Valiliği, Eyüpsultan'da 9 yaşındaki çocuğun inşaattaki çukura düşerek ölümüyle ilgili sorumlular hakkında yasal işlem başlatıldığını açıkladı.