"Google" haberleri

Google'ın eski patronu Eric Schmidt, dünyanın en zeki 100 çocuğunu arıyor. Schmidt, gelecek neslin dünya meselelerinde görev alması gerektiğini belirterek,..
Arjantin'in First Lady'si Yanez, hakkında yanlış ve kötü bilgiler yaydığı iddiasıyla Google'a hakaret davası açtı.
Uygulama üzerinden trafik doluluk oranlarını kullanıcıları ile paylaşan Google Haritalar, yeni özelliği ile toplu taşıma araçlarındaki doluluk oranını da g..
Rekabet Kurulu, Google hakkında yürütülen soruşturma sonucunda, 196 milyon 708 bin 54,78 lira idari para cezası verilmesine hükmetti.
Rekabet Kurumu'nun yaptırımından sonra Google, Türkiye'de kendi uygulama ve hizmetlerini yeni çıkacak telefonlarda sunmama kararı almıştı. Konuyla ilgili R..
Google'nın popüler servislerinden biri olan Google Asistan'ın kullanıcıların seslerini gizlice kaydettiği ve bu kayıtların bir kısmının Google çalışanları..
Google LLC'nin, ABD'nin dördüncü mobil telefon operatörünü kurmak için uydu hizmeti sağlayıcısı Dish Network Corp. ile görüşmelere başladığı duyuruldu.
Google, web tarayıcı Chrome'un reklamları otomatik olarak engellemesi için çalışmalara başladı.
Bazıları telefon konuşmalarınızı izliyor, bazıları, kredi kartı bilgilerinizi saniyesinde çalıyor, İşte Google'a göre cebinizdeki casus uygulamalar!
Google, geçen yıl haber kuruluşlarının ürettiği içerikler aracılığıyla 4,7 milyar dolar gelir sağladı.
Google'ın geçtiğimiz günlerde Huawei'yle ortaklığını bitirmesinin ardından bir başka hamle de Microsoft'tan geldi.