"elazığ" haberleri

Elazığ'da 2 adet 9 metre uzunluğunda 450 kilogram ağırlığında tren rayı çaldığı tespit edilen şüpheli suç üstü yakalandı.
Elazığ'da otomobillerin hurdaya döndüğü kazada 7 kişi yaralandı.
Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde bir mezrada 28 kişinin katıldığı yemek organizasyonun ardından koronavirüs (Covid-19) vakalarında artış yaşandı.
Elazığ'da bir evde çıkan yangında 8 aylık bebek hayatını kaybetti, 2 ve 4 yaşındaki kardeşler ise yaralı kurtarıldı.
Elazığ'da iki grup arasında çıkan silahlı, bıçaklı ve sopalı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.
Elazığ'da koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarına girişe HES kodu ile yapılma zorunluluğu getirildiği bildirildi.
Elazığ'da doğduktan sonra çatı katında halının altına koyarak bebeğinin ölümüne neden olan ardından da poşetle çöpe atan kadına, mahkeme heyeti müebbet hap..
Elazığ'da koronavirüs testi pozitif olmasına rağmen karantinayı ihlal edip iş yerini açan şahıs, polis tarafından yakalanarak ambulansa yurda götürüldü.
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, PKK'lı teröristlerin tuzakladığı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Nupelda (4) ile Ayaz Güloğlu (8) kardeş..
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Mevlüt Aydın, dünyanın sayılı, Türkiye'nin ise en büyük barajı olan Atatürk Barajı'nda doluluk oranının yüzde 95'e yakl..
Elazığ'da koruma altındaki salep soğanlarını kaçak toplayan 5 kişiye toplam 300 bin lira ceza verildi.
Elazığ'da evinden çıkan ve 6 gündür haber alınamayan öğretmenlik mezunu 24 yaşındaki gencin baraj kenarında önce kıyafetleri sonra polis dalgıçların çalışm..