"dolar" haberleri

Merkez Bankası'nın faizi 4.75 puan artırmasının ardından döviz kurlarında düşüş yaşandı. Kararın ardından Dolar 7.51 seviyelerine kadar gerilerken, Euro da..
Dolardaki belirsizlik ve koronavirüs nedeniyle ikinci el araç piyasasında satışlar adeta durma noktasına geldi. Fiyatlarda ise yine artış beklentisi var.
Olağanüstü geçen haftasonunun ardından dolar ve euro'nun haftaya nasıl başlayacağı merak ediliyordu. Dolar yeni haftaya 8,40 liradan, euro ise 10,0360 lira..
Dolar 7,9320 liradan, Euro ise 9,3360 liradan güne başladı.
Merkez Bankası'nın (TCMB) attığı yeni sıkılaştırma adımlarıyla pazartesi günü hafif geriledikten sonra dün günü yeniden yükselişe geçen dövizler, yeni güne..
Merkez Bankası'nın (TCMB) attığı yeni sıkılaştırma adımlarıyla dün hafif gerileyen dövizler, yeni güne de bu düzeylerde başladı. Dolar 7.90 lira sınırında..
Cuma günü yeni tarihi yüksek düzeylerden 5-10 kuruş gerileyen dövizler, Dolar'ın küresel piyasalarda güçlenmesiyle yeni haftaya hafif artışlarla başladı.
Mersin'de piyasaya sürülmek istenen 1 milyon 800 bin sahte ABD doları ele geçirilirken, olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.  
Perşembe günü 7.94 lira ile tarihi yüksek düzeye çıkan Dolar, haftanın son işlem gününe de bu düzeyde başladı. Merkez Bankası'nın swap adımının ardından is..
Dün açıklanan eylül ayı enflasyonunun beklentilerin altında gerçekleşmesi döviz kurlarında 3-5 kuruş seviyelerinde düşüşe neden oldu. Dolar ve Euro bugün d..
Dolar ve Euro, yeni haftaya, geçen haftanın kapanış düzeyine yakın başladı. Dolar 7.75 lira civarında seyrederken Euro ise 9.10'larda işlem görüyor. 
Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu Genel Başkanı Aydın Erkoç, yıl sonuna doğru yeni araçların bayilere gelişinin ardından sıfır araç arzındaki yükselişle..
Dolar 7,7710 Türk Lirası, Euro ise 9,11 Türk Lirası'ndan güne başladı.
Doların küresel piyasalarda güçlenmesi ve jeopolitik gelişmelerle yükselen dövizler yeni güne de yüksek düzeylerde başladı. Dolar 7.81–7.82 lira aralığında..
ABD'nin Türkiye büyükelçisi David Satterfield, Türkiye'nin ABD'li ilaç şirketlerine olan yaklaşık 2.3 milyar dolar borcu ödemesi gerektiğini, aksi halde AB..
Merkez Bankası'nın faizleri değiştirmeyeceğine ilişkin beklentilerin ağırlık kazanması ve ABD para biriminin küresel piyasalarda güçlenmesiyle, dolar 7.70..
Salı günü 7.67 liraya kadar yükselen dolar, yeni güne de bu düzeylerde başladı. Euro da güne 8.96 lira seviyelerinden başladı. 
Dolar, iç piyasada geçen hafta yükseldiği yeni tarihi yüksek düzeylerde hareket ediyor. 
İstanbul serbest piyasada dolar 7,4900 liradan, avro 8,8700 liradan güne başladı.
Dolar/TL, 5,4861 ile son dört ayın en düşüğünü görmesinin ardından 5,50'nin hemen altında işlem görüyor
İstanbul Esenyurt'ta bir matbaaya düzenlenen operasyonda, Kurban Bayramı öncesi piyasaya sürülmek üzere 100'lük banknotlar halinde sahte 271 milyon 150 bin..
Bursa'da bacadan girdikleri müstakil evdeki içerisinde 72 bin 500 doların olduğu kasayı patlatan hırsızlar, polis ekiplerinin güvenlik kameralarını tek tek..
BDDK, 100 bin doların üzerinde döviz alımına bir gün bekleme kuralı getirdi. Kurala göre döviz almak isteyenler TL karşılığını bir gün önce yatıracak, dövi..
İstanbul'da düzenlenen operasyonda sahte 1 milyon 200 bin dolar ele geçirildi.