"Çorum" haberleri

Çorum'da denetime katılan Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, sigara içen gence, "Merhaba delikanlı, 900 liran var mı? Açık alanda sigara içmek yasak..
Çorum'da trafikte enişte ve kayınbirader arasında yaşandığı öne sürülen kovalamaca ortalığı savaş alanına çevirdi. Kovalamaca sırasında meydana gelen trafi..
Çöken Rıza Bey Apartmanı'nın enkazı altında kalarak hayatlarını kaybeden Arife Yücel (60) ile torunları Diren (3), Lena (4), Vera (6) ve Feda Yücel (10) iç..
Çorum'da freni boşalan kamyon sürücüsünün kontrolünden çıkarak 3 otomobile çarptı. Kazada, 8 kişi yaralandı.
Çorum'da Hamza Özdemir (52), satın aldığı araçta hasar kaydı olduğunu öğrenince, aracı, satın aldığı bayinin önünde yakmaya kalkıştı. 
Çorum'un Boğazkale ilçesinde freni boşalan vinç, bahçe duvarını yıktıktan sonra 2 katlı eve girdi. Kazada, evde büyük hasar meydana gelirken, vinçteki 4 ki..
Çorum'un İskilip ilçesinde özel bir kömür madeni ocağında gaz sıkışması sonucu meydana gelen patlamayla birlikte göçük oluştu. Göçükte 1 kişi öldü, 3 kişi..
Çorum'da kalp rahatsızlığı gerekçesiyle götürüldüğü hastanede yaşamını yitiren 3 yaşındaki R.Y. adlı erkek çocuğun cinsel istismara uğradığı iddiasıyla tut..
Çorum'da iki grup arasında çıkan silahlı çatışmada 3 kişi gözaltına alınırken, 2 adet de pompalı tüfek ele geçirildi.
Çorum'da kurulan semt pazarına alışverişe maskesiz gelen bir kişi ile güvenlik görevlileri arasında tartışma yaşandı. Görevlilerin uyarısını dikkate almaya..
Çorum'da eşi Hanife Bicil'i başına balyozla vurarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklu yargılanan Ali Bicil hakkında, savcı, 'kasten öldürme' suçundan ağırlaşt..
Çorum'da sosyal medya hesabından siyasilere yönelik hakaret içeren paylaşımlar yaptığı iddia edilen Sungurlu İlçe Özel İdare Müdürü Erol Erkoç hakkında ida..
Çorum'un Alaca ilçesindeki Mesut Turan, kardeşinin ölümünün ardından anısını tarlada yaşatmaya başladı.
Çorum'da Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı şüphesiyle bir kadın hayatını kaybetti. Bingöl'de de son bir haftada KKKA şüphesiyle bir kişi hastaneye kaldı..
Ödüllü piyanist Tofig Shikhiyev, Çorum'un İskilip ilçesinde unutulmaz bir konser verdi.
Çorum'da ortaokula giren pitbull cinsi köpek, öğrencilere saldırdı. Olayda, yaralanan 2 öğrenci ile yaşadıkları korku nedeniyle şok yaşayan 3 öğrenci hasta..