"çeyrek altın" haberleri

Merkez Bankası dün politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını 200 baz puan artırarak yüzde 19 seviyesine yükseltti. Bilgi Üniversitesi Öğ..
Kuyumcuların kamu bankalarına işletme başına 500 gram altın (210 bin TL) yatırma düzenlemesi büyük tartışma yarattı. Düzenlemeden neden vazgeçildi? Devlet..
Gram altın fiyatları 418 seviyesinde işlem görürken, ONS altın fiyatları 1.730 dolar civarında hareket ediyor. Altın yatırımcılarının gözü bu hafta TCMB ve..
Altın fiyatları son üç ayda yüzde 20'den fazla değer kaybetse de yeniden yükselişe geçti. Güvenli liman altının fiyatlarındaki dalgalanmanın nedeni ne? Bit..
2020 Kasım'ında 540 lirayı görüp tarihi rekor seviyelerine ulaşan gram altın, hızlı düşüşte... Altının fiyatı aylar sonra 400 liranın altına geriledi. Kimi..
İstanbul serbest piyasada dolar 7,8260 liradan, euro 9,5240 liradan güne başladı. n24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 467 lira oldu.
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK), yeni düzenlemesiyle bankada parası ya da altın hesabı olanlara yüksek kredi kartı limitinin tahsis edi..
İzmir'de bir pizzacı, içinde 60 santimetre çapında pizza, içecek ve patatesin bulunduğu menüyü 30 dakikada bitiren müşterilerinden hem ücret almıyor hem de..