"Bulgaristan" haberleri

Merhum milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun Bulgaristan'da yaşayan annesi Hatice Süleymanoğlu, tedavi edilmek üzere Sağlık Bakanlığının ambulansıyla İstanb..
Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov, ülkesi adına iyi işler yaptığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini kutlamasının siyasi rakiplerini kı..
Bulgaristan Dışişleri Bakanlığı, Rusya Askeri Ataşesi Vasiliy Sezanoviç'i casuslukla suçlayarak, 72 saat içinde ülkeyi terk etmesini istedi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Hareketi Kurultayı'na mesaj gönderdi
Edirne'de her hafta cuma günü kurulan ve Bulgaristan vatandaşlarının alışveriş için geldiği Ulus Pazarı, koronavirüs tedbirleri kapsamında 2 hafta kapatıld..
Bulgaristan'da koronavirüs vakalarının son günlerde artış göstermesiyle birlikte günübirlik alışveriş için Edirne'ye gelen Bulgarlar, eczanelere akın edip,..
Bulgaristan'dan günübirlik alışveriş için Edirne'ye gelen turist sayısı her geçen gün artıyor. Komşu ülke vatandaşları, iğneden ipliğe çok sayıda ihtiyacın..
Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov'un koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Borisov, tedavi sürecinin evde devam edeceğini belirtti.
Türkiye'yi, ocak-ağustos döneminde 7 milyon 255 bin 107 yabancı turist ziyaret etti. Turistlerin geldiği ülkeler arasında 789 bin 602 kişiyle Almanya ilk s..
Bulgaristan Cumhuriyet Başsavcısı Ivan Geshev, Ocak ayında sınır dışı edilen iki Rus diplomat hakkında yürütülen soruşturma kapsamında, bu kişilerin Rusya..
Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşi Zehra Sarar'ı Eskişehir'deki evlerinde darbettikleri ve evdeki çelik kasadan hırsızlık..