"Brezilya" haberleri

Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro, koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı planlamadığını belirtti.
Brezilya'nın Sao Paulo eyaletinde meydana gelen trafik kazasında 37 kişi hayatını kaybetti.
Brezilya'da Siyahi Farkındalık Günü'nün arifesinde bir süpermarkette Joao Alberto Silveira Freitas isimli siyahi, iki güvenlik görevlisi tarafından dövüler..
Brezilya'da yaşayan ve 'piebaldizm' olarak bilinen, nadir görülen bir deri hastalığı bulunan Samuel Silva (7), uluslararası bir ajansta model olarak çalışm..
Brezilya'da belediye başkan adayı video konferans sırasında verdiği röportaj sırasında geçirdiği kalp krizi nedeni ile hayatını kaybetti.
Brezilya'da bir öğretim görevlisi canlı yayında ders anlattığı sırada evine giren hırsızlar tarafından alıkonularak soyuldu.
Brezilya'da insanlar üzerinde denenen Çinli ilaç şirketi Sinavoc Biotech'in geliştirdiği "CoronaVac" isimli koronavirüs aşı adayının deneyleri geçici olara..
Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede evde kalma önlemlerini eleştiren Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro, ülkelerin yeniden benzer tedbirler al..
Brezilya'da bir kadın, 12 saat önce ölen yaşlı adamı emekli aylığını çekebilmek için tekerlekli sandalyeyle bankaya götürdü.
Brezilya'da polisin düzenlediği baskında Devlet Başkanı Jair Bolsonaro'ya yakın Senatör Chico Rodrigues'in iç çamaşırında para sakladığı ortaya çıktı.
Brezilya'da ünlü mafya babası André Oliveira Macedo, tartışmalı olarak serbest bırakılmasından kısa bir süre sonra ortadan kayboldu.
Brezilyalı ünlü model Eloisa Pinto, iki yıl önce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştu. Fontes, perişan bir halde, gecekondu mahallesinde ortaya çıktı
Brezilya'daki AVM açılışında koronavirüs salgını unutuldu. Binlerce kişi AVM'ye akın edip içeri girmek için birbirlerini ezdi.
Brezilya'da bir süpermarkette bulunan rafların devrilmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi de yaralandı.
Brezilya'da geçirdiği felç sonrası 78 gün yoğun bakımda kalan Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo, yoğun bakımdan çıktığında kocasının annesiyle evlendiğini ö..
Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro, Amazon yağmur ormanları tahribatının sürmesi halinde Brezilya'nın bunun ekonomik sonuçlarına katlanması gerektiğini..
Brezilya'da geleneksel Rio Karnavalı geçit töreni, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 2021'de gerçekleştirilmeyecek.
Brezilya'da bir kişi kendisini aldattığı gerekçesiyle eşinin yemeğine zehir koydu. Zehirlendiğini fark etmeyen kadın bebeğini emzirince, bebek de yaşamını..
Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro, "Maalesef medya panik havası yaratarak salgını manipüle etti. Önce virüs sonra ekonomi diyerek aslında büyük bir kaosa n..
Brezilya'daki en büyük suç örgütlerinden birinin lideri Clauvino da Silva, hapishaneden, 19 yaşındaki kızının kılığına girerek kaçmaya çalıştı. Yetkililer,..
Markaların en büyük dertlerinden biri olan sahte ürün üretiminde son nokta Brezilya'da gerçekleşti. Ayakkabı, tekstil, saat gibi bir çok ürünün sahtesini g..
Brezilya'da bir bara silahlı saldırı yapıldı. Araçlar ve motosikletler ile bara gelen silahlı saldırganların açtığı ateş sonucu 11 kişi hayatını kaybetti.