"Bodrum" haberleri

Muğla'nın Bodrum ilçesinde ana isale su hattında patlama meydana geldi. O esnada yoldan geçen kamyonet yarılan asfaltın içerisine düştü. Kamyonet içerisind..
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın sosyal medya hesabından, "Bu çevreye çöp atanların ertesi gün geldiklerinde bu şekilde bulmaları için çöpleri toplatm..
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, güneşli havayı fırsat bilip sahile gelenler, kasım ayında denize girdi. Denize girenler arasında yer alan şarkıcı Fedon Kalyonc..
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Yunanistan unsurlarınca Türk kara sularına itilen can salları içerisindeki 83 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından..
Muğla'nın Bodrum ilçesinde sahte içkiden zehirlendiği şüphesiyle hastaneye kaldırılan kişi hayatını kaybetti.
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, bir balık restoranın üst katında bulunan depoda çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü. Çevrede toplanan meraklı kalabalı..
Dünyanın en iyi yatlarından biri olan 90 metre uzunluğundaki "Dar" Bodrum'a yakıt almaya geldi. 1 milyon 100 bin liralık, 180 bin ton yakıt alan Dar'ı göre..
Bodrum'da yaklaşık 10 ay önce kaybolan ve geçen Temmuz ayında kafatası ve kaval kemiği bir köpek tarafından bulunan Mehmet Ali Koran'ın bedeninin kalan kıs..
Bodrum'da, kendisine zorla senet imzalattırıldığını ileri süren bir güzellik merkezi işletmecisi, iş yerinin güvenlik kamerası görüntüleriyle birlikte poli..
Muğla'nın Bodrum ilçesinde 1,5 ay önce bir tersanenin bahçesine köpek tarafından bulunan insan kafatasının DNA analiz sonucu belli oldu. Kafatasının 24 Ara..
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, ana su borusunun patlaması sonucu yoldan geçen bir cipin ön kısmı çukura düştü. Asılı kalan cip çekicilerle kurtarıldı.
Bodrum'da yerli ve yabancı yatırımın pandemi sürecinde hız kesmediğini belirten, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, "Otel, gayrimenkul, hastane, sağlık tu..
Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kuşadası, koronavirüs salgınının hızla yayıldığı büyükşehirlerden ilçeye gelen yazlıkçıların ikinci adresi oldu. 
Bodrum'un nüfusu, koronavirüs salgını nedeniyle yazlıkçıları eve dönmeyi ertelemeleri ile 600 bine yaklaştı. Bu sayı ile Bodrum, 45 ilin nüfusunu geri bıra..
İçişleri Bakanı Soylu, emniyet ve jandarma lojmanları konusunda çok daha fazla adım atılması gerektiğini belirterek, "Bazı yerler var, kiralık ev bulabilme..
Koronavirüs salgınından kaçan yazlıkçılar dönmeyince Bodrum, birçok ilin nüfusunu geride bıraktı. 170 bin yerleşik nüfusu olan ilçenin kış nüfusu yaklaşık..
Muğla'nın Bodrum ilçesi açıklarında teknenin batması sonucu 31 düzensiz göçmen kurtarıldı, 12 kişi hayatını kaybetti.
Bodrum'da trafik kontrolü yapan polisler, durdurdukları aracın kaputundan ses geldiğini duyunca kaputu açarak kontrol etti.
Hindistan'ın en zengin ailelerinden biri olan Gıdwani ailesinin oğlu Suraj Gıdwani Muğla'nın Bodrum ilçesinde yapılan masal gibi bir düğünle evlendi. 2 mil..