"Bingöl" haberleri

Bingöl Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde görev yapan hemşireler Derya Kuş ve Gökhan Kozan, yakalandıkları yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) yenip mesa..
Bingöl'de, Richter ölçeğine göre 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Bingöl Üniversitesi öğretim üyelerinin yaptığı araştırmada, Türkiye'de 150 yıldır görülemeyen bitki türünün bulunduğu bildirildi.
Bingöl'de bir mezrada attan düşen genç için gönderilen ambulansa yaralı yakınları saldırdı. Camları kırılan ambulansla hastaneye ulaştırılan yaralı, yapıla..
Bingöl'ün Genç ilçesinde karakolun kulesinden düşen astsubay Halil Ulaş Yıldırım şehit oldu.
Erzurum, Sivas, Niğde, Nevşehir, Rize ve Bingöl belediyelerinin sosyal medya hesaplarında kar ile ilgili yaptığı paylaşımlar kullanıcıları gülümsetti.
İçişlerİ Bakanlığı, 20 Temmuz'da Bingöl'de etkisiz hale getirilen 4 teröristten birinin 300 bin TL ödülle Terörden Arananlarda Gri Liste'de yer alan 'Kawa'..
Çorum'da Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı şüphesiyle bir kadın hayatını kaybetti. Bingöl'de de son bir haftada KKKA şüphesiyle bir kişi hastaneye kaldı..
Bingöl'de güvenlik güçlerinin PKK'lı teröristlere yönelik düzenlediği operasyonda 5 sığınak tespit edildi. Sığınaklarda yapılan aramalarda, 60 kiloluk el y..