"Beyoğlu" haberleri

İstanbul Beyoğlu'nda iki katlı boş bir binada çökme meydana geldi. 
Beyoğlu'nda korsan otoparkçılık yaptığı tespit edilen 2 kişi yakalanarak polis merkezine teslim edildi. Yakalanan 2 kişiye defalarca kez "değnekçilikten" i..
Beyoğlu'nda bir pazarcının tezgahına 'karıma laf attın' iddiasıyla tanımadığı şahıs tarafından silahla ateş edildi. Şahıslar kaçtıktan sonra seken mermiyle..
İstanbul Beyoğlu'nda narkotimler özel harekat polislerinin de desteğiyle çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Baskın yapılan adresleri narkoti..
Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ndeki simitçilerin faaliyetlerinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından sınırlandırılmasının ardından tezgahl..
Haber Global ekranlarında yayınlanan Jülide Ateş'in sunduğu 40 programına katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Ekrem İmamoğlu ile arasında g..
İstanbul Beyoğlu'da koronavirüs testi pozitif çıkınca evinde karantinaya alınmasına karar verilen M.Ö., gözlerindeki kızarıklık nedeniyle hastaneye gitti...
Kağıthane ve Beyoğlu'nda tünel içerisinde asker uğurlama konvoyu yaparken görüntülenen 4 araç sürücüsü gözaltına alındı.
Beyoğlu'nda Galata Köprüsü alt geçidinde 2'si kadın 4 kişinin yolunu keserek yerden aldığı kalasla Hüseyin Sezer'i başından vurarak ağır şekilde yaralayıp..
Beyoğlu'nda Galata Köprüsü alt geçidinde 4 kişinin yolunu kesen şüpheli dehşet saçtı. Kendisine verilen 5 TL'yi beğenmeyen şüpheli, bir dükkandaki tadilatt..
İstanbul Beyoğlu'da Galata Kulesi yakınlarında gezen Faslı aile, bebek arabalarına çarpan kişiler tarafından gaspedildi. Çiftin yaklaşınk 2 bin dolarını al..
Sütlüce'de 2 yıl önce Okan Turan'a ait şirketin yaptırdığı otel inşaatının temel açma çalışması sırasında, istinat duvarı çökmüş ve yanında bulunan otel ri..
Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde genç kadını takip ettiği anlar kameralara yansıyan şahsın, mevcutlu olarak adliye getirilmesi için savcılık talimat verdi.
Karaköy Yeraltı Camii'nde uyuyan bir vatandaşın telefonunu çalan hırsız güvenlik kamerasına yakalandı. Polis, hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.