"Bakü" haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'nün işgalden kurtuluş yıl dönümü sebebiyle bir mesaj yayımlayarak tebrikte bulundu
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan özel kuvvetleri Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de ortak askeri tatbikata başladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yoğun diplomasi trafiği önümüzdeki hafta başlayacak. NATO zirvesi için Brüksel'e gidecek olan Erdoğan, ABD Başkanı Biden ve Fransa..
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, temaslarda bulunmak için Bakü'ye gelen İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif'i kabul etti. Aliyev, iki ülkenin tüm bölg..
Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de Karabağlı göçmenlerin yaşadığı "Gobu park" apartman kompleksinde, Hocalı soykırımının kurbanlarının aziz hatırası anıldı. Gö..
23 Ocak'ta Nijerya'nın Lagos kentinin yaklaşık 180 mil açığında deniz haydutlarının saldırısına uğrayan Mozart gemisinin mürettebatından Azerbaycan uyruklu..
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'ın milli lideri Haydar Aliyev'in kabri ile Türk ve Azerbaycan şehit..
Bakü'de, Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan parlamentolarının Dış İlişkiler Komisyonları üçlü toplantı gerçekleştirdi
İki Londra takımının karşı karşıya geldiği Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı kupası, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de oynanan final maçıyla sa..