"Ardahan" haberleri

Ardahan'ın Göle ilçesinde içme suyunu taşıyan boru, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce odun koyulup tıkandı. Güvenlik güçleri, ilçeyi susuz bırakanları..
Ardahan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 3 köy karantinaya alındı.
Antalya'nın batı kesimleri ile Muğla çevrelerinde bugün kuvvetli sağanak, Erzincan, Tunceli ve Ardahan çevrelerinde ise karla karışık yağmur ve yer yer kar..
YÖK, Ardahan Üniversitesi'de bazı kız öğrencilere cinsel taciz girişiminde bulunduğu iddiasıyla hakkında soruşturma açılan öğretim görevlisini görevinden..
Ardahan'da yola çıkan koyunlar kazaya neden oldu. Kazada 2 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.
Ardahan'ın Damal ilçesinde, sokak köpeklerini ilaç kullanarak öldürdüğü iddia edilen belediye görevlileri hakkında soruşturma başlatıldığı bildirildi.
Ardahan'ın Göle ilçesinde ilaç kutusu içinde saklı, Osmanlı ve Bizans dönemine ait sikkeler bulundu. Olayla ilgili 2 şüpheli gözaltına bulundu.
Ardahan'ın Göle ilçesinde, jandarma ekiplerince gerçekleştirilen yol kontrolünde bir otomobilde yapılan aramada ilaç kutularında saklanan 1376 tarihi sikke..
Ardahan'ın Çıldır ve Posof ilçelerindeki Aktaş ve Türkgözü sınır kapılarında Türk tırlarının geçişlerine izin verilmediği belirtildi.
Ardahan Cumhuriyet Başsavcılığı, 17 yıllık evliliği boyunca eşinden şiddet gördüğünü belirtip "Ayaklarıma ispirto döküp yaktı. Kadınlarla ilişkisini izlett..
Ardahan'da sabah erken saatlerde oluşan yoğun pus yaşamı olumsuz etkiledi.
Ardahan'ın yüksek kesimlerindeki yaylalara ve Damal ilçesine kar gibi dolu yağdı. Dolu nedeniyle bir anda her yer bembeyaz oldu.
Ardahan'da 6 çocuk annesi kadın, 17 yıllık evliliği boyunca eşinden şiddet gördü. Gördüğü şiddeti anlatan kadın, "Ayaklarıma ispirto döküp yaktı. Kadınlarl..
Erzurum'un Oltu ilçesinde etkili olan soğuk hava nedeniyle Sivridere Sulama Barajı Göleti buzla kaplanırken, Ardahan'ın Posof ilçesinde ise köy meydanların..
Ardahan'da çöplüğe yiyecek bulmaya giden boz ayı tüfekle vurularak telef edildi.
Ardahan'ın Damal ilçesindeki Karadağlar'ın eteğine yanındaki tepenin gölgesinin düşmesiyle oluşan Atatürk silüeti, 9 Temmuz'da gerçekleştirilecek Milli Piy..