Sadece gerçek bir dahi bulabilecek! Resimdeki gizli testereyi 11 saniyede bulmak için en az 125 IQ gerekiyor

Yaşam Haberleri Zeka bulmacası Zeka testi
Sadece gerçek bir dahi bulabilecek! Resimdeki gizli testereyi 11 saniyede bulmak için en az 125 IQ gerekiyor

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Resimdeki gizli testereyi 11 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir testere gizli. Gizli testereyi bulmak için ise 11 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli testereyi 11 saniyede buluyor.

       Sadece gerçek bir dahi bulabilecek! Resimdeki gizli testereyi 11 saniyede bulmak için en az 125 IQ gerekiyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli testereyi 11 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

11 saniyede gizli testereyi bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Zeka bulmacası şeklinde karşımıza çıkan bu testte gizli testereyi henüz bulamadıysanız işte sorunun cevabı:

      Sadece gerçek bir dahi bulabilecek! Resimdeki gizli testereyi 11 saniyede bulmak için en az 125 IQ gerekiyor - Resim : 5