Sadece 130 IQ'su olanlar buluyor! Resimdeki gizli mor şekeri 8 saniyede bulan dahi sayılıyor

Yaşam Haberleri Zeka bulmacası Zeka testi
Sadece 130 IQ'su olanlar buluyor! Resimdeki gizli mor şekeri 8 saniyede bulan dahi sayılıyor

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Resimdeki gizli mor şekeri 8 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir mor şeker gizli. Gizli mor şekeri bulmak için ise 8 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli mor şekeri 8 saniyede buluyor.

Sadece 130 IQ'su olanlar buluyor! Resimdeki gizli mor şekeri 8 saniyede bulan dahi sayılıyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli mor şekeri 8 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

8 saniyede gizli mor şekeri bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan bu resimde gizli olan mor şekeri henüz bulamadıysanız işte testin çözümü:

Sadece 130 IQ'su olanlar buluyor! Resimdeki gizli mor şekeri 8 saniyede bulan dahi sayılıyor - Resim : 5