Optik illüzyonlu zeka bulmacası: Resimdeki gizli ahtapotu sadece gerçek dâhiler 7 saniyede buluyor

Optik illüzyon Zeka bulmacası Zeka testi
Optik illüzyonlu zeka bulmacası: Resimdeki gizli ahtapotu sadece gerçek dâhiler 7 saniyede buluyor

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Resimdeki gizli ahtapotu 7 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir ahtapot gizli. Gizli ahtapotu bulmak için ise 7 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli ahtapotu 7 saniyede buluyor.

Optik illüzyonlu zeka bulmacası: Resimdeki gizli ahtapotu sadece gerçek dâhiler 7 saniyede buluyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli ahtapotu 7 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

7 saniyede gizli ahtapotu bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan bu resimdeki gizli ahtapotu eğer hala bulamadıysanız işte testin çözümü:

Optik illüzyonlu zeka bulmacası: Resimdeki gizli ahtapotu sadece gerçek dâhiler 7 saniyede buluyor - Resim : 5