Resimdeki gizli ruju bulanın IQ'su 130 çıkıyor! Sadece bir dahi gizli ruju 7 saniyede bulmayı başarıyor

Yaşam Haberleri Zeka bulmacası Zeka testi
Resimdeki gizli ruju bulanın IQ'su 130 çıkıyor! Sadece bir dahi gizli ruju 7 saniyede bulmayı başarıyor

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Resimdeki gizli ruju 7 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir ruj gizli. Gizli ruju bulmak için ise 7 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli ruju 7 saniyede buluyor. 

Resimdeki gizli ruju bulanın IQ'su 130 çıkıyor! Sadece bir dahi gizli ruju 7 saniyede bulmayı başarıyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli ruju 7 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

7 saniyede gizli ruju bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

 İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Eğer henüz resimdeki gizli ruju bulamadıysanız işte zeka bulmacasının doğru yanıtı:

Resimdeki gizli ruju bulanın IQ'su 130 çıkıyor! Sadece bir dahi gizli ruju 7 saniyede bulmayı başarıyor - Resim : 5