Müge Anlı'dan intihar eden Serkan Kıyak hakkında flaş açıklama

Müge Anlı Gündem haberleri
Müge Anlı'dan intihar eden Serkan Kıyak hakkında flaş açıklama

Eşi pideciye kaçtığı için Müge Anlı'nın programında kendini yerlere atan Serkan Kıyak'ın intiharı hakkında Anlı ilk kez konuştu. Anlı canlı yayında yaptığı açıklamada "Bugün birlikte yayına çıkacaktık" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, gelen telefon bağlantısı ile adeta yıkılarak sinir krizi geçirmişti. Pideciye kaçan eşinin kendisini ve ailesini istemediğini ifade etmesiyle kendini yerlere atan adam, dün evinde ölü bulundu.

 

"BUGÜN SERKAN'LA PROGRAMA ÇIKACAKTIK"

Serkan Kıyak'ın evinde intihar etmesiyle ilgili bugünkü canlı yayınında konuşan Müge Anlı, şunları söyledi:

Müge Anlı'dan intihar eden Serkan Kıyak hakkında flaş açıklama - Resim : 2

"Dün çok üzücü bir haber aldım. Hepimiz onu çok sevmiştik. Buradan gittikten sonra eşiyle barışma çabalarını sürdürmüş ama ret cevabı almış. Çocuğunu ablasına bırakıp hayatına son vermiş. Geçen haberler de evde ölü olarak bulunuyor ama soruşturmalar sürüyor. Biz onu bugün İstanbul'a bekliyorduk onunla Zahide Yetiş'in programında birlikte mutfağa girecektik. Sanırım tüm amacını bu evliliğe bağlamış. Giderken morali gayet yerindeydi. Ailesi de 'seni yeniden evlendiririz' demiş. Biz burada kalması için de ısrar ettik. Burada yerlere yatınca biz ona bir psikiyatriden destek al demiştik ama kabul etmedi.

Müge Anlı'dan intihar eden Serkan Kıyak hakkında flaş açıklama - Resim : 3

 

 

"MAAŞI BEN ALACAĞIM, ÇOCUĞU DA SİZE BIRAKACAĞIM"

"Serkan çok iyi kalpli bir çocuk ben onu çok sevdim. Eşi, aileyi arayıp 'Maaşı da ben alacağım çocuğu da size bırakacağım' demiş. Benim annem de ilk bunu söylemişti. Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin."

Kaynak: Haber Global

Müge Anlı Gündem haberleri