Konyasporlu Ahmet Çalık'ın babasının feryadı yürekleri dağladı: Beni yetim bıraktın

Ahmet Çalık Spor haberleri Gündem haberleri Konyaspor

Ankara'da trafik kazası geçiren Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık'ın cenazesi, Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından yakınlarınca teslim alınıp, Elmadağ ilçesine getirildi. Milli futbolcu için Elmadağ Sungur Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Çalık'ın babasının feryadı yürekleri dağladı.

Cenazeye Çalık ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen, Konyaspor ve Gençlerbirliği forması giyen futbolcular ile çok sayıda kişi katıldı. 

Cenaze namazı öncesi oğlunun tabutuna sarılan Ali Çalık, "Beni yetim bıraktın. Nereye baksam onu görüyorum" diyerek gözyaşı döktü.

Ahmet Çalık'ın cenazesi, ikindi vakti kılınan namazın ardından ilçedeki mezarlıkta toprağa verildi.

Konyasporlu Ahmet Çalık'ın babasının feryadı yürekleri dağladı: Beni yetim bıraktın - Resim : 1

KONYA, GENÇLERBİRLİĞİ VE GALATASARAY ATKILARI TABUTUNA KONULDU

Çalık'ın musallaya konulan tabutunun üzerine daha önce formasını terlettiği Gençlerbirliği, Galatasaray ve Konyaspor'un forma ile atkıları serildi.

Konyasporlu Ahmet Çalık'ın babasının feryadı yürekleri dağladı: Beni yetim bıraktın - Resim : 2

"BENİ YETİM BIRAKTIN"

Cenaze namazı öncesi oğlunun tabutuna sarılan Ali Çalık, "Beni yetim bıraktın. Nereye baksam onu görüyorum" diyerek gözyaşı döktü.

Çalık kılınan cenaze namazının ardından Elmadağ'daki aile kabristanına götürüldü. Çalık burada gözyaşları ile toprağa verildi.

 

Kaynak: AA

Konyaspor Gündem haberleri spor haberleri Ahmet Çalık