Kocaeli'de dehşet: Karısını ve oğlunu öldürüp intihar etti

kocaeli Gündem haberleri Kadına yönelik şiddet Kadın cinayetleri
Kocaeli'de dehşet: Karısını ve oğlunu öldürüp intihar etti

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde boşanma aşamasında olduğu karısını katlettikten sonra oğlunu ağır yaralayan saldırgan intihar etti. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan oğlu da kurtarılamayarak öldü.

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde bir kişi, boşanma aşamasındaki eşini öldürüp oğlunu ağır yaraladıktan sonra intihar etti. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan oğlu da hayatını kaybetti. Böylece faciadaki can kaybı 3'e yükseldi. 

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde boşanma aşamasındaki eşini öldürüp oğlunu yaraladıktan sonra intihar eden şahsın, ağır yaralı oğlu da kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olay, Akse Mahallesi 528. Sokak'ta bulunan apartmanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Bahri Göksu (58), bir süredir oğlunun evinde kalan boşanma aşamasındaki eşi Kezban Göksu'nun yanına giderek tartışmaya başladı.

EVİNE GİDEREK AYNI TABANCAYLA İNTİHAR ETTİ

Tartışmaya çiftin oğulları Salih Göksu (32) da dahil oldu. Öfkelenen Bahri Göksu, tabanca ile eşine ve oğluna ateş etti. Kezban Göksu olay yerinde hayatını kaybederken, Salih Göksu da ağır yaralandı. Olay yerinden kaçan Bahri Göksu, evine giderek aynı tabanca ile intihar etti.

YAPILAN TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Hastanede tedavi altına alınan Salih Göksu, yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Salih Göksu'nun bir yıllık evli olduğu da öğrenildi.

AİLENİN CENAZELERİ SİNOP'TA TOPRAĞA VERİLECEK

Anne, baba ve oğulun cenazelerinin perşembe günü memleketleri Sinop'un Erfelek ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

Son dakika haberleri... 

 

 

Kaynak: İHA