Karabük'te temizlik görevlisi ile kedinin yürek ısıtan dostluğu kamerada

Karabük Viral videolar

Karabük’te köpekten kaçan sokak kedisini kurtaran temizlik görevlisinin arasında oluşan dostluk görenlerin içini ısıtıyor. Sabahları temizlik görevlisini görünce omzuna çıkan kedi, onunla birlikte sokak ve caddeleri gezerek temizlik yapıyor.

Karabük Belediyesinde temizlik personeli olarak çalışan Mustafa Karagöz (49), Kayabaşı Mahallesi'nde omzunda sokak kedisiyle birlikte çevre temizliği yapması bir vatandaşın cep telefonunu yansıdı. Omzunda kediyle birlikte cadde sokakları temizleyen Karagöz, dostlukların 2 ay önce başladığını ve kendini görünce hemen yanına gelerek ağaca tırmanır gibi omzuna çıktığını söyledi. Temizlik görevlisi Mustafa Karagöz, köpekten kaçan sokak kedisini kurtardıktan sonra dostluklarının başladığını kaydederek, “ Temizlik yaptığım bölgede beni gördüğü zaman yanıma gelerek, ağaca tırmanır gibi omzuma çıkıyor. Onunla birlikte bende temizliğe devam ediyorum. Hayvanları hiç kıramıyorum, omuza çıkınca onu kovalamak istemedim. Bende onunla birlikte çalışmaya devam ettim” dedi.

Kaynak: İHA

kedi temizlik görevlisi ve kedinin dostluğu temizlik görevlisinin omzuna çıkan kedi Karabük karabük kedi karabük haberleri viral videolar