İş yerinden su içen çocuğu dövüp, yere çarptı

'da Mahmut Arıcı, iş yerine gelerek, sürekli su içmesine sinirlendiği çocuğu tekme tokat dövdükten sonra kaldırıp, yere çarptı. Bu anlar, güvenlik kamerasına yansırken, gözaltına alınan Mahmut Arıcı, adliyeye sevk edildi. 

16.11.2020    18:10

Olay, Haleplibahçe Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, sokaklarda sürücülerden ve dükkan sahiplerinden harçlık isteyen çocuk, su içmek için sürekli iş yerine girip, çıktı. Bu duruma sinirlenen Mahmut Arıcı, sokak ortasında çocuğu tekme tokat dövdü. İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülere göre, Mahmut Arıcı, dövdüğü çocuğu daha sonra kaldırıp, yere çarptı. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, Mahmut A.'yı gözaltına aldı. Emniyette ifadesi alınan Mahmut Arıcı, adliyeye sevk edilirken, çocuğun ailesinin şikayetçi olmadığı öğrenildi.

TUTUKLANDI

Şanlıurfa'da dükkanına gelerek, sürekli su içmesine sinirlendiği çocuğa şiddet uyguladığı için gözaltına alınan iş yeri sahibi Mahmut Arıcı, savcılık sorgusunun ardından Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Pişman olduğunu, bir anlık öfkesine yenildiğini belirten Mahmut Arıcı, hakimlik tarafından 'çocuğa karşı darp' suçlamasıyla tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

Kaynak: DHA

Son Güncelleme : 16.11.2020 - 21:09
Sıradaki Haber Yükleniyor