İntihara kalkışan adamın sözleri şaşkına çevirdi: Tuvaletlerde mahrem görüntüler çekiliyor, Ben tesadüfen seçilmiş olamam

Antalya'da alt geçidin demir korkuluklarının arkasına geçen kimliği belirsiz kişi, polisin yarım saatlik uğraşıyla ikna edilip, buradan alındı. Eyleminden vazgeçen kişi, “İnsanların tuvaletlerde, umumi yerlerde videolarını çekip yayıyorlar. Bu normal mi ağabey?" dedi.

Olay, Muratpaşa ilçesi Yener Ulusoy Bulvarı üzerinde bulunan Güllük Altgeçidi'nde saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, alt geçit üzerinde tehlikeli hareketlerde bulunan bir kişiyi gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

İhbarın ardından olay yerine polis ve Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri şahsı tehlikeli alandan uzaklaştırmak için ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık 4 metre yüksekliğindeki üst geçidin demir korkuluklarının arkasına geçen şahıs, zaman zaman sağa sola hareket ederek korku dolu anlar yaşattı.

"BEN TESADÜFEN SEÇİLMİŞ OLAMAM"

Şahıs, polislerin yaklaşık 20 dakika süren ikna çalışmasının ardından eyleminden vazgeçti. Polis ekipleri tarafından karakola götürülen şahsın gazetecilerin "Neden intihar etmek istediniz?" sorusuna, “İnsanların tuvaletlerde, umumi yerlerde videolarını çekip yayıyorlar. Bu normal mi abi? Bu sadece bana yapılmadı. Bu genelde herkese yapıldı. Ben tesadüfen seçilmiş olamam” şeklindeki cevabı ise şaşırttı.Kaynak: İHA