Bulmak için dahi olmak gerekiyor! Hayvanat bahçesindeki gizli maymunu sadece dâhiler 11 saniyede buluyor

Yaşam Haberleri Zeka bulmacası Zeka testi
Bulmak için dahi olmak gerekiyor! Hayvanat bahçesindeki gizli maymunu sadece dâhiler 11 saniyede buluyor

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Hayvanat bahçesindeki gizli maymunu 11 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir maymun gizli. Gizli maymunu bulmak için ise 11 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli maymunu 11 saniyede buluyor.

Bulmak için dahi olmak gerekiyor! Hayvanat bahçesindeki gizli maymunu sadece dâhiler 11 saniyede buluyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli maymunu 11 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor. 

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

11 saniyede gizli maymunu bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

 İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Bir hayvanat bahçesini gösteren bu görselde gizli maymunu bulmak için 11 saniyeniz vardı. Eğer 11 saniye içinde gizli maymunu bulamadıysanız o halde işte zeka bulmacasının doğru yanıtı:

Bulmak için dahi olmak gerekiyor! Hayvanat bahçesindeki gizli maymunu sadece dâhiler 11 saniyede buluyor - Resim : 5