Bir kadın daha vahşice katledildi: Denizli'de Şebnem Şirin erkek arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü

Gündem haberleri denizli kadın cinayeti

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde Şebnem Şirin, evinde erkek arkadaşı Furkan Zıbıncı tarafından bıçakla boğazı kesilerek öldürüldü. Polis, olayın ardından kaçan şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı.

Olay, saat 06.00 sıralarında Pamukkale ilçesi Çamlaraltı Mahallesi'ndeki bir apartmanın birinci katında meydana geldi. Gıda mühendisliği bölümü mezunu Şebnem Şirin (25) ile ayrılmak istediği erkek arkadaşı Furkan Zıbıncı (25) arasında tartışma çıktı.

Tartışma sırasında Furkan Zıbıncı, mutfaktan aldığı bıçakla Şirin'in boğazını kesti. Olay sonrası Zıbıncı'nın çağırdığı ağabeyinin apart daireye gelip, polise ihbarda bulunduğu öğrenildi. Dairede polisin yaptığı incelemede iki ayrı kanlı meyve bıçağının bulunduğu belirtildi.

Elinden hafif şekilde yaralanan Zıbıncı'nın kavga sırasında Şirin'i önce yüzünden ardından da boğazından bıçakladığı öne sürüldü.

Kaleiçi Çarşısı'nda bir altın toptancısında işçi olarak çalışan Furkan Zıbıncı'nın Şebnem Şirin'in evine aralıklarla gidip kaldığı, olayın ardından kaçarken polis ekipleri tarafından yakalandığı ve emniyetteki işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

Şebnem Şirin'in Denizli'de bir şarapçılık şirketinin ortağı Fevzi Tokat'ın torunu olduğu öğrenildi.

Bir kadın daha vahşice katledildi: Denizli'de Şebnem Şirin erkek arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü - Resim : 1

Savcının incelemesinin ardından Şebnem Şirin'in cansız bedeni, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

 

Kaynak: DHA

Denizli kadın cinayeti şebnem şirin