Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden polis memuru, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

Isparta Kütahya Gündem haberleri
Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden polis memuru, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

Geçirdiği beyin kanaması sonucu Kütahya'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden polis memuru Murat Bacalıkaya, memleketi Isparta'da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Beyin kanaması sonucu yaşamını yitiren polis memuru, gözyaşları içinde uğurlandı.

Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden polis memuru, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı - Resim : 1

Kütahya’da görev yapan çevik kuvvet polisi Murat Bacalıkaya (28) geçirdiği beyin kanaması sonucu tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Bacalıkaya’nın naaşı Kütahya İl Emniyet Müdürlüğünde yapılan törenin ardından memleketi Isparta’ya getirildi. Bacalıkaya’nın baba evinden alınan helallikten sonra cenazesi Ulu Cami'ye getirildi. Gözyaşlarına hakim olamayan baba Hasan Bacalıkaya'yı Isparta İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı teselli etti. İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Bacalıkaya'nın naaşı, yakınları ve tören mangasınca cenaze aracına taşındı. Cenaze daha sonra Ayazmana Mahallesi'ndeki Akyol Mezarlığı'na defnedildi.

Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden polis memuru, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı - Resim : 2

Cenaze namazına, Isparta İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez, çok sayıda meslektaşı ve vatandaşlar katıldı.

Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden polis memuru, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı - Resim : 3

Evli ve 2 aylık çocuk sahibi olan Bacalıkaya'nın beyin kanaması sonucu geçen hafta Kütahya'da hastaneye kaldırıldığı ve bir haftalık tedavisinin ardından vefat ettiği öğrenildi.

 

Kaynak: İHA

beyin kanaması Kütahya