Bebek'teki skandalın ardından bu kez Beşiktaş'ta ortaya çıktılar! Arabanın üstünde cinsel ilişkiye girdiler!

Gündem haberleri Beşiktaş
Bebek'teki skandalın ardından bu kez Beşiktaş'ta ortaya çıktılar! Arabanın üstünde cinsel ilişkiye girdiler!

Bebek sahilinde yaşanan skandal görüntülere bir yenisi daha eklendi! Hafta sonu Beşiktaş'ta gerçekleşen olayda bir çift sokakta bir arabanın üstünde cinsel ilişkiye girdi. Yağmur yağarken sokak ortasında birliktelik yaşayan çifte tepki gösteren bir vatandaş 'Sanane lan!' yanıtını aldı.

Son dönemde sıkça karşımıza çıkan sokak ortasında çıplak dolaşma, kamuya açık alanda cinsel ilişkiye girme skandallarına bir yenisi daha eklendi. Beşiktaş semtinde gerçekleşen olayda bir çift kimseye aldırış etmeden sokak ortasında cinsel ilişkiye girdi. Görüntülerde erkek ile kadının bir aracın üzerinde birlikte olduğu görülüyor.

YAĞMURUN ALTINDA SOKAK ORTASINDA BİRLİKTE OLDULAR!

Hafta sonu Beşiktaş'ın Dikilitaş mahallesinde gerçekleşen olay ağızları açık bıraktı! Son olarak Bebek sahilde herkesin gözü önünde birlikte olan iki kişi hakkında soruşturma başlatılmış, olayın kahramanlarından biri akıl hastanesine gönderilirken diğeri de tutuklanmıştı.

"SANANE LAN"

İğrenç olaydaki çiftlerden biri 'Siz ne yapıyorsunuz, evinize gidin' diye tepki gösteren vatandaşa 'Sanane lan!' yanıtını verdi. Görüntüler o esnada sona erirken Beşiktaş'taki vahim olay dün geceden beri büyük tepki çekti. Olayla ilgili İstanbul Valiliği tarafından açıklama yapılması ve soruşturma başlatılması bekleniyor.

Bebek'teki skandalın ardından bu kez Beşiktaş'ta ortaya çıktılar! Arabanın üstünde cinsel ilişkiye girdiler! - Resim : 2

 

Kaynak: Diğer

bebek Beşiktaş Gündem haberleri ilişki