Aydın'da otoyolda cansız bedeni bulunan kadının ölüm nedeni belli oldu

AA
Gündem haberleri Hayatını kaybetti Trafik kazası Aydın Cinayet
Aydın'da otoyolda cansız bedeni bulunan kadının ölüm nedeni belli oldu

Aydın'ın Germencik ilçesinde otoyolda cansız bedeni bulunan zihinsel engelli kadının ölüm nedeni belli oldu. Kadının kamyon çarpması sonucu can verdiği ortaya çıktı. Kadına çarpan kamyon sürücüsü ise tutuklandı.

Aydın'da otoyolda ölü bulunan kadının hayatını kaybetme nedeni belirlendi. 

Aydın'ın Germencik ilçesinde otoyolda ölü bulunan zihinsel engelli kadına kamyonla çarptığı gerekçesiyle gözaltına alınan sürücü tutuklandı.

İzmir-Aydın otoyolunda dün bir kadının ölü bulunmasına ilişkin Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından gerçekleştirilen çalışma kapsamında güvenlik kameralarından güzergahtan geçen araçlar incelendi.

Ekipler, bir kamyonun gişelerden girişte ön kısmının sağlam olmasına rağmen çıktıktan sonra far ile tamponun kırık olduğunu fark etti.

Kamyon sürücüsü olduğu tespit edilen Y.İ. (42) Denizli'de gözaltına aldı.

Germencik'e getirilen Y.İ, işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği hakimlikçe tutuklandı.

KAZADA CAN VERMİŞ

İzmir-Aydın otoyolu Ömerbeyli Mahallesi mevkiinde bir kadını yolda hareketsiz halde gören sürücüler, durumu sağlık ekipleri ve jandarmaya bildirmiş, olay yerine gelen sağlık ekipleri, vücut bütünlüğü bozulan kadının hayatını kaybettiğini belirlemişti. Ölen kişinin 46 yaşındaki zihinsel engelli Deniz Yetiş olduğu tespit edilmişti.