88 yaşındaki adam 56 yaş küçük kadınla evlendi, başına gelmeyen kalmadı

88 yaşındaki adam 56 yaş küçük kadınla evlendi, başına gelmeyen kalmadı

Esra Erol'un programına katılan 88 yaşındaki Ali Rıza Pamuk anlattıkları şaşkına çevirdi. 32 yaşındaki Zeynep Hanım ile evlendiğini, onun eski eşi Hasan Hamit Bozyılan ve 2 çocuğu ile kendi evlerinde gül gibi yaşadıklarını söyleyen Ali amca, 20 Mayıs'tan sonra her şeyin değiştiğini ifade etti.

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programına konuk olan 88 yaşındaki Ali Rıza Pamuk isimli adamın anlattıkları  stüdyodakileri bir hayli şaşırttı.

32 yaşındaki Zeynep Hanım ile evlendiğini söyleyen Ali Rıza Pamuk, 7 ay Zeynep Hanım, eski eşi Hasan Hamit Bozyılan, 2 çocuğu ile kendi evlerinde gül gibi yaşadıklarını, yemek yaptıklarını, Zeynep Hanım'ın kendisi ile aynı katta diğer odada kaldığını, eşinin eski eşinin alt katta kaldığını söyledi.

Ali Rıza Pamuk, bu aileyi sevmiş olduğunu, benim torunum da kızım da oğlum da sizsiniz dediğini, evin içerisinde çok mutlu olduğunu, çok inandığını, 20 Mayıs'a kadar her şeyin iyi olduğunu dile getirdi.

Zeynep Hanımın eski eşinin evden taşınmasını isteyen fakat planları altüst olan Pamuk, çareyi canlı yayında aradı. 

"BENİM TORUNUM DA SİZSİNİZ ÇOCUĞUM DA"

Pamuk, yaşadıklarını şöyle anlattı: "Benim torunumda sizsiniz çocuğumda sizsiniz dedim. Beni çok inandırdılar. Her şeyimi vermek istedim onlara. Evimi Zeynep'e bıraktım. Protokol imzaladık. Ölene kadar bana bakacağını söyledi. Öldükten sonra ev kendisinin olacak. Evi verdikten sonra bana çok güzel davrandılar.

Sonra kendisine altın aldım. Çok memnun oldu, sevindi. Ben de sevinmelerini istedim. Çünkü ben ölene kadar bana bakacaklardı. Anlaşmamızda, konuşmamızda öyleydi.

Sonra nikâh işi çıktı. Metin Toktaş var orada şahit, kocası, kendi ve ben… Dördümüz karar verdik. Sonradan annesine de haber vermiş. Metin de belediye memuru. Bazen bize de yardımcı oluyor. Yoksa bu nikah olmazdı. Ben 90 yaşında adamım o 32 yaşında...

"ÖLDÜKTEN SONRA MAAŞIM BAĞLANSIN DİYE..."

Bunların evi yok, aylık yok. Yeşil kart kullanıyorlar. Dördümüz kararlaştırdık. Öldükten sonra maaşım bağlansın diye nikah kıydık. Resmi nikahı onun için kıydık."

Evliliklerinde hiçbir art niyet ve aşk olmadığının altını çizen Pamuk, sonrasında yaşananların kendisini zor duruma soktuğunu belirtti.

Protokole uyulmadığı için evini geri isteyen Ali Rıza Pamuk, nikahını da düşürmek istediğini açıkladı.

ZEYNEP CANLI YAYINA BAĞLANDI

Programa telefonla bağlanan Zeynep ise şu ifadeleri kullandı:

"Biz kendisine dört dörtlük bakıyorduk. Sonra bize 'Size bir hayır yapmak istiyorum' dedi. Maddi durumum gerçekten kötüydü. Çocuklarımı bırakıp gitmek yerine mücadele etmek istedim. Birkaç ay sonra Ali Rıza Amca dedi ki; 'Size aylığımı bırakacağım' dedi. Evi ise, kendisine bakmamız şartıyla bize ipotek etti. Benim kızım yok dedi, kızları için mücadele eden bir kadınsın dedi ve aylığını bağladı."

Kaynak: Haber Global