1 TL’lik banka dekontuyla şoke eden tehdit: Aklın varsa...

1 TL’lik banka dekontuyla şoke eden tehdit: Aklın varsa...

Eşinin kayıp olduğunu iddia ederek Esra Erol’un programına başvuran Mustafa Yoldaşer’in eşi Gülşen Yoldaşer’in iddiaları akıllara durgunluk verdi. İşte Esra Erol’daki ilginç olayın detayları…

22 yıllık eşim 22 Ağustos’tan beri kayıp diyerek Esra Erol'un programına başvuran Mustafa Yoldaşer’in eşi günler sonra bulundu ve ikili stüdyoda görüştü. Mustafa Bey’in eşi Gülşen Hanım’ın iddiaları programa damga vurdu.

Gülşen Hanım eşinin kendisine şiddet uyguladığını, saçlarını kazıdığını, yatağın altında baltayla uyuduğunu iddia etti. Sonrasında ise söylediği böylesi kimsenin aklına gelmez dedirtecek cinstendi.

Gülşen Hanım, Mustafa Bey’in kendisine 1 TL para yatırdığını açıklama kısmına da kendisini tehdit ettiğini söyledi ve bunu da canlı yayında ispatladı.

Dekontu ekranda gören herkes anlık şok yaşadı. Üstelik bunu bir kez değil birkaç defa 1 TL göndererek açıklama kısmında sürekli mesaj attığını itiraf etti.

 

Mustafa Bey, “Evet 1 TL göndererek banka dekontuyla açıklama kısmında mesaj gönderiyordum. Çünkü eşim beni her yerden engellemişti. Ancak bu yolla ulaşabiliyordum. Daha fazla mesaj gönderebilmek için 1 TL olarak gönderebiliyordum” dedi. 

Bunun üzerine Esra Erol, 'Yıllardır bu programı yapıyorum. Böylesini ne duydum, ne gördüm” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.