Morhipo kapanıyor

Ekonomi haberleri
Morhipo kapanıyor

Alışveriş sitesi Morhipo.com 17 Ekim'de kapanıyor... Morhipo kullanıcıları alışverişlerini boyner.com.tr üzerinde yapabilecek.

Boyner Holding, 2011 yılında kurduğu Morhipo'yu kapatma kararı aldı.

BloombergHT'de yer alan habere göre, 2011’de Boyner Holding çatısı altında kurulan Morhipo; Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede toplayarak hizmet sunuyordu. Morhipo, kullanıcılarına gönderdiği mesajda 17 Ekim’de hizmetlerini sonlandırdığını duyurdu.

Giyim mağazası konseptiyle E-Ticaret'e adım atan Morhipo, ev eşyası, kozmetik ve devamında pek çok kategoride kullanıcılarına hizmet vermeye başlamıştı. Boyner Holding tarafından alınan karara göre Morhipo'nun faaliyetlerine son verilmesi kararlaştırıldı.

Morhipo.com'un kapanış bilgisi, kullanıcılara atılan E-Mail ve SMS'ler aracılığıyla netlik kazandı. Morhipo.com, boyner.com.tr ile birleşerek faaliyetlerini sonlandırmış oldu.

Morhipo'dan kullanıcılara, "Merhaba, 17 Ekim 2023 tarihinden itibaren faaliyetlerimize boyner.com.tr'de devam edeceğiz" mesajları gönderildi.

Kaynak: Haber Global TV

ekonomi haberleri