Trump'ın 'rakunları' Beyaz Saray'daki gazetecilere saldırdı

donald trump Beyaz Saray
Trump'ın 'rakunları' Beyaz Saray'daki gazetecilere saldırdı

ABD Başkanı Donald Trump'ın 4 yaramaz rakunu, Beyaz Saray'da basın mensuplarına saldırdı.

ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray'daki 4 rakunu, basın mensuplarına saldırdı. Zor anlar yaşayan basın mensupları yaralanmaktan kıl payı kurtuldu. Tayvanlar, haber yapmaya çalışan bir muhabirle fotoğrafçının kıyafetlerini yakaladı. Rakunların saldırısına uğrayan ABD televizyon kanalı CBS muhabiri Paula Reid, "Bu sabah bir rakunun North Lawn'da birçok haber ekibine saldırmasıyla Beyaz Saray'a ağır bir Pawnee havası hakim oldu. Uzaklaştırılmadan önce rakunun önce bir fotoğrafçıyı, daha sonra da bir muhabiri pantolonlarından yakaladı." dedi.

Trump'ın hakkında çıkan haberleri sıklıkla 'yalan haber' diye nitelendirmesine karşılık ise bu defa çıkan haberler herkesi şaşırttı. 

Trump'ın 'rakunları' Beyaz Saray'daki gazetecilere saldırdı - Resim : 1

"RAKUNLARI TRUMP GÖNDERDİ"

Olayın sosyal medyada paylaşılmasından sonra, birçok kişi rakunları gazetecilerin üstüne Başkan Donald Trump’ın gönderdiği yorumları yapıldı. 

Trump'ın hakkında çıkan 'vergi ödemediği' yönündeki iddialara gönderme yapan bir kullanıcı ise, "Rakunlar, Trump'tan daha fazla vergi ödedikleri için çıldırdı" dedi. 

Rakun, Kuzey Amerika'da, ağaçlarda yaşayan ve kafası tilkiye benzeyen, uzun kuyruğu alaca halkalı, boyu yaklaşık 90 cm, kuyruğu 30 santimetre olan kürklü bir hayvan olarak biliniyor.

 

Kaynak: Haber Global TV

Donald Trump Beyaz Saray muhabir rakun