Havada seks skandalı! Öğrencisiyle cinsel ilişkiye girerken video çekti: Uçak otomatik pilottaydı

Rusya Dünya haberleri
Havada seks skandalı! Öğrencisiyle cinsel ilişkiye girerken video çekti: Uçak otomatik pilottaydı

Akıllara durgunluk veren seks skandalı Rusya'daki bir havacılık okulunda yaşandı. Öğrencisiyle uçakta cinsel ilişkiye giren eğitmenin fotoğrafları ifşa oldu. Eğitmen görevden alınırken,ismi açıklanmayan öğrenci, "Uçak otomatik pilottaydı" dedi.

Rusya’daki bir havacılık eğitim merkezine ait bir uçakta çekilmiş fotoğraflar ülkeyi ayağa kaldırdı.

Sasovo Sivil Havacılık Okulu’nda görevli evli ve 28 yaşındaki bir pilotun, 21 yaşındaki stajyer-öğrencisi ile çekilmiş uygunsuz fotoğrafları ortaya çıktı.

Rus medyasında ve sosyal medyaya sızan fotoğraflarda ismi açıklanmayan pilot ile öğrencisi öpüşürken görülüyor. Fotoğraflarda öğrencinin uygunsuz bir şekilde fotoğraf çektirdiği görülürken, aynı zamanda ikilinin cinsel ilişkiye girerken video çektikleri de ortaya çıktı.

Havada seks skandalı! Öğrencisiyle cinsel ilişkiye girerken video çekti: Uçak otomatik pilottaydı - Resim : 1

Sözcü'nün aktardığı habere göre; skandalın ortaya çıkmasından sonra pilot ve öğrencinin kurumla ilişiği kesildi. Pilotun öğrencisini, “Havada daha fazla eğitim verme” vaadiyle ikna ettiği belirtildi. Cessna 172 tipi uçakta ikilinin cinsel ilişkiye girdiği kayıtlara geçerken videonun nasıl sızdığına dair ise resmi bir açıklama yapılmadı.

“İNTİKAM ALMAK İSTEYENLER SIZDIRDI”

Pilotun evli olması sebebiyle öğrencinin başta ikna olmadığı belirtilirken, ismi açıklanmayan kadın, “Uçak oto-pilottaydı ve biz sadece öpüştük ve birbirimize sarıldık. Bu bir kere oldu” dedi.

Okulla ilişiği kesilen kadın, kendisini kıskanan arkadaşlarının görüntüyü sızdırdığını öne sürdü.

seks skandalı Rusya uçakta cinsel ilişki