Akıllara durgunluk veren olay: Eşinin yemeğine zehir koyduğundan şüphelenip uyurken ateşe verdi

ABD'nin Wisconsin eyaletinde 3 Haziran'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Tuhonsty Marie Smith adında bir kadın, eşinin yediği tavuk kanatlarına zehir koyduğundan şüphelenerek, uyuyan kocasını ateşe verdi

11.06.2021 11:39

Milwaukee'li kadın, uyuyan kocasını yediği tavuk kanatlarına zehir koyduğunu düşünerek ateşe verdiğini itiraf etti.

Henry Williams adlı adam polise yaptığı açıklamada, Smith'in son birkaç ayda "garip" davrandığını ve ilişkilerinde sorunlar olduğunu söyledi. Olayın yaşandığı gece onu terk edeceğini ifade ettiğini ve bu yüzden tartıştıklarını bildirdi. 

29 yaşındaki Tuhonsty Marie Smith yetkililere, Enderis Park semtindeki evlerinde eşini yakmak için uykuya dalmasını beklediğini itiraf etti. 

Williams'ın bir bardağa çakmak gazı doldurduktan sonra eşinin kafasına döküp çakmakla yaktığı kaydedildi. 

 

Kavgadan sonra uyumaya giden 29 yaşındaki Williams, saçlarının alev almasıyla uyandı. Kurban, alevleri elleriyle söndürmeye çalıştığını ifade etti. Bunun ardından üç aylık kızını kucaklayıp evden kaçtığını sözlerine ekledi. 

Sağlık yetkililerinin hemen olay yerine geldiği, göğsünde, ellerinde, yüzünde ve kafasında ciddi yanıklar oluşan Williams'ın hastaneye kaldırıldığı ifade edildi. 

Suçunu itiraf eden ve niyetinin Williams'ı öldürmek olmadığını söyleyen Smith tutuklandı. Smith kundakçılık, güvenliği tehlikeye atma ve kargaşaya yol açma suçlamalarıyla karşı karşıya.

Eşinin yaktığı kocası, yetkililere karısının son 3-4 aydır garip davrandığını söyledi. 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor