Sadakatsiz 40. Bölüm İzle... Kanal D Sadakatsiz son bölüm izle... Kanal D Sadakatsiz yeni bölüm full izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in 40. bölümü yayınlandı. 24 Kasım Çarşamba günü yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Sadakatsiz dizisinin 40. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Sadakatsiz 40. Bölüm İzle.

Sadakatsiz dizisinin 40 bölümü Kanal D ekranlarında 24 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Sadakatsiz 40. bölümü izleyebileceğiniz link haberimizde.

SADAKATSİZ 39. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Sadakatsiz 17 Kasım Çarşamba yayınlanan 39. yeni bölümde Aras'ın evli olduğunu ve her şeyi hatırladığını öğrenen Asya, yeni bir plan için harekete geçiyor!

Volkan, Aras'ın evli olduğunu öğrenince onunla ilgili detaylı bir araştırma yapmaya soyunur ve onun carpıcı geçmişi ile yüz yüze kalır. Aras'la ilgili gerçeği öğrenen Asya ise onunla yüzleşmeye hazırdır.

SADAKATSİZ DİZİSİNİN KONUSU

Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır.

Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

Oyuncular: Cansu Dere (Asya), Caner Cindoruk (Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder (Derya), Eren Vurdem (Mert), Yeliz Kuvancı (Bahar), Olcay Yusufoğlu (Serap), Nazlı Bulum (Nil), Gözde Seda Altuner (Gönül), Emir Taro Tekin (Selçuk), Alp Akar (Ali)

SADAKATSİZ 40. BÖLÜM İZLE

Sadakatsiz dizisinin 24 Kasım günü yayınlanan 40. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

Sadakatsiz