Volkan Demirel: "Fenerbahçe'ye rakip olacağım için çok heyecanlıyım"

Fatih Karagümrük Fenerbahçe
Volkan Demirel: "Fenerbahçe'ye rakip olacağım için çok heyecanlıyım"

Süper Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük'ün teknik direktörü Volkan Demirel, Pazar günü deplasmanda oynayacakları Fenerbahçe maçı için, "Doğduğum, büyüdüğüm camiaya büyüdüğüm evimde rakip olacağım, çok heyecanlıyım" değerlendirmesinde bulundu.

Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel, Fenerbahçe ile oynayacakları maç için heyecanlı olduğunu belirterek, karşılaşmanın iki taraf adına da güzel geçmesi temennisinde bulundu.

Fatih Karagümrük'ün başında olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Demirel, "Hafta sonu maç için heyecanlıyız, benim doğduğum büyüdüğüm benim Fenerbahçeli Volkan olmama sebep veren bir camiaya karşı ikinci kez rakip olacağım. Bu defa kendi büyüdüğüm evimde rakip olacağım. İnşallah hem onlar adına hem de bizim adımıza güzel bir maç olur. Her zaman söylüyorum, sayın başkanıma çok teşekkür etmek istiyorum bu fırsatı bana verdiği için. Bu fırsatı bende elimden geldiği kadarıyla bana yakışır bir şekilde yapmaya çalışıyorum. Oyuncu arkadaşlarımızla çok iyi bir ilişkimiz var. Bu ilişki doğrultusunda da sonuçları almaya başladık. İnşallah ilerleyen günlerde hedeflerimiz var, bu hedeflerimize bu sene belki elimizde olmayan sebepler var. Önümüzdeki sezon inşallah, hedeflediğimiz yerlere doğru ilerleyeceğiz. Çok benimsediğim çok sevdiğim bir yerdeyim. Burada olmaktan da çok mutluluk duyuyorum. Uzun vadede başarılı olarak belki bir Avrupa kupası yolunda gidebilme veya Türkiye Ligi'nde ilk 3, ilk 4 hedefi koyarak yolumuza ilerleyen yıllarda devam etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: DHA

Fatih Karagümrük Volkan Demirel fenerbahçe Fenerbahçe Karagümrük maçı