Vitor Pereira: Fantastik bir performans sergiledik

Vitor Pereira: Fantastik bir performans sergiledik

Süper Lig'in 7. haftasında deplasmanda Hatayspor'u 2-1 mağlup ederek maç fazlasıyla liderliğe yükselen Fenerbahçe'nin teknik direktörü Vitor Pereira, takım olarak fantastik bir performans sergilediklerini söyledi.

Süper Lig'in 7. haftasında Hatayspor'u Rossi ve Novak'ın golleriyle mağlup eden Fenerbahçe maç fazlasıyla liderliğe yükseldi. 

Pereira, Yeni Hatay Stadyumu'ndaki karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, fantastik bir oyun sergilediklerini belirtti.

Defansif anlamında organize ve baskılı olduklarını, hücum hattında da çok fazla pozisyon ürettiklerini aktaran Pereira, "Defansta gerçekten çok istikrarlı bir görüntü sergiledik. Yediğimiz gol bizim için birazcık şanssızlıktı, üzücüydü. Aynı zamanda ürettiğimiz onca pozisyonu da değerlendiremememiz üzücüydü. Eğer bu pozisyonları değerlendirmiş olsaydık maçın son bölümünde sıkıntı yaşamazdık." diye konuştu.

Vitor Pereira, oyuncularının, stratejik anlamda istediklerini sahaya yansıttıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Oyuncularımın göstermiş olduğu performanstan dolayı çok memnunum. Stratejik anlamda istediklerimizi sahada gerçekleştirebildikleri için memnunum. Böyle fantastik bir oyuncu grubuyla çalışıyor olmaktan dolayı çok gururluyum. Böyle bir taraftar grubumuz olduğu için çok gururluyum. Bu kulüp her şeyin en iyisini hak ediyor. Biz de savaşmaya devam edeceğiz. Şimdi yapmamız gereken toparlanıp bir sonraki maç için en iyi şekilde hazırlanmak."

Kaynak: AA

Fenerbahçe