Vedat Muriç açıklamaları İtalya'da olay yarattı! Radu'dan açıklama geldi

Menajer Vincenzo Arabito'nun, Stefan Radu'nun Muriç hakkında söylediğini iddia ettiği sözleri olay yaratmıştı. Konuyla ilgili olarak Radu'dan açıklama geldi. 

08.06.2021 14:20

Menajer Vincenzo Arabito'nun, Stefan Radu'nun Muriç hakkında söylediğini iddia ettiği sözleri olay yaratmıştı. Konuyla ilgili olarak Radu'dan açıklama geldi. 

İtalya'da La Repubblica'nın gündeme taşıdığı Lazio Sportif Direktörü Igli Tare ve kardeşi üzerinden Vedat Muriç'in transferini de içeren iddialar yeni bir boyut kazandı. İtalyan futbolunun ünlü menajerlerinden Vincenzo Morabito, dün gece Rai 3'te önemli açıklamalarda bulundu. 

"DEV BİR ÇÖP KUTUSU"

Fanatik'te yer alan habere göre, Lazio'nun Vedat Muriç transferine büyük eleştiriler getiren Morabito, Lazio'nun kaptanı Stefan Radu'nun kendisine yaptığı açıklamaları referans gösterdi. Morabito, "18 milyon Euro mu? Vedat Muriç, topa dokunamıyor. Radu bana antrenmanda onu savunması gerektiğinde ellerini başının arkasına koyup terlikleriyle bunu yapabildiğini söyledi. Dev bir çöp kutusu. Onun için 18 milyon Euro ve 5 menajer..." ifadelerini kullandı. 

RADU RESMİ SİTEDEN YANIT VERDİ

Morabito'nun söylemlerine ise Radu, bugün Lazio'nun resmi sitesi üzerinden cevap verdi. 

İddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten Radu, "Vincenzo Morabito'nun dün akşam Rai 3'te yaptığı açıklamalarına istinaden takım arkadaşım Vedat Muriç'in futboldaki yeteneklerini itibarsızlaştırdığıma yönelik iddiaları reddediyorum. Bu tür söylemler, davranışlar bana ait değil. Kamuoyuna bu türk açıklamalarda bulunulması şahsıma ciddi şekilde zarar verdi. Bu nedenle avukatlarıma profesyonel imajımı korumak adına yetki verdiğimi duyurmak isterim" dedi. 

Sıradaki Haber Yükleniyor