Türkiye Hollanda voleybol maçı CANLI İZLE - Filenin Sultanları

Türkiye Hollanda voleybol maçı CANLI İZLE - Filenin Sultanları

Türkiye Hollanda maçı canlı izle. Filenin Sultanları yani A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2021 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda üçüncülük maçında Hollanda ile karşılaşıyor. Saat 18:00'de başlayan Türkiye Hollanda karşılaşması TRT 1'den canlı olarak yayınlanıyor.

CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Sırbistan, Bulgaristan, Hırvatistan ve Romanya’nın ev sahipliğinde düzenleniyor.

D Grubu’nda yer alan Milliler grup aşamasında ev sahibi Romanya’nın yanı sıra Hollanda, Bulgaristan, Finlandiya, Ukrayna ve İsveç ile mücadele etti ve tüm maçlarını kazanarak gruptan lider çıktı. Son 16 turunda Çekya'yı, çeyrek finalde Polonya'yı eledi, yarı finalde ise Sırbistan'a mağlup oldu.

Türkiye üçüncülük maçında Hollanda ile karşılaşıyor. Karşılaşma saat 18:00'de başladı ve TRT 1 kanalından canlı olarak yayınlanıyor.

TÜRKİYE HOLLANDA VOLEYBOL MAÇI CANLI İZLE

Türkiye Hollanda voleybol maçını TRT 1 kanalından canlı izleyebileceğiniz link.

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın Avrupa Şampiyonası’ndaki 14 kişilik sporcu kadrosu şu şekilde:

Cansu Özbay

Buse Ünal

Meryem Boz

Ebrar Karakurt

Meliha İsmailoğlu

Hande Baladın

İlkin Aydın

Tuğba Şenoğlu

Eda Erdem Dündar

Zehra Güneş

Yasemin Güvenli

Beliz Başkır

Simge Aköz

Ayça Aykaç 

Türkiye Hollanda voleybol maçı CANLI İZLE. Filenin Sultanları TRT 1 CANLI İZLE Türkiye Hollanda voleybol maçı  trt 1 izle Türkiye Hollanda voleybol maçı  trt 1 izle filenin sultanları Hollanda maçı canlı izle voleybol Türkiye Hollanda voleybol maçı saat kaçta hangi kanalda