TFF Başkanı Büyükekşi'den VAR ve sahadaki hakemlerle ilgili flaş açıklama

Spor haberleri TFF son dakika
TFF Başkanı Büyükekşi'den VAR ve sahadaki hakemlerle ilgili flaş açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, beIN SPORTS ile 2.2 milyar TL karşılığında 2 yıllık anlaşma sağlandığını açıkladı. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi yaptığı açıklamada "VAR hakemleri ile sahadaki hakemleri ayırmak istiyoruz" dedi.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi yaptığı açıklamada "VAR hakemleri ile sahadaki hakemleri ayırmak istiyoruz" dedi.

"2.2 MİLYAR TL KARŞILIĞINDA ANLAŞTIK"

İmza töreninde konuşan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi şunları söyledi:

"İlk anlaşma 2 Milyar 50 Milyon TL olarak bize geldi. Bu anlaşmayı geldikten sonra 2 Milyar 200 Milyon TL'ye çıkardık. Kulüpler Birliği de bu anlaşmaya onay verdi. Dizileri 140 ülkeye, futbolumuzu 105 ülkeye satıyoruz. Bunu arttırmamız lazım. Marka değerimizi arttırırsak, ülke tanıtımına da katkı yaparız."

"TÜRK FUTBOLU 105 ÜLKEDE YAYINLANIYOR"

beIN Media Group ve Digiturk'ün CEO'su Yousef Al-Obaidly ise "TFF Yönetimi'ne teşekkür ederim. İki taraf da birlikte çalışmak için büyük efor harcadı. Türk taraftarlara en iyi yayını izletebilmek için tutkulu biçimde çalışmaya devam edeceğiz. Türk futbolunun marka değerini arttırmaya çalışacağız. 105 ülkede Türk futbolu yayınlanıyor. Daha fazla ülkede yayınlanması için çalışacağız. Türk bayrağının daha fazla ülkede yayınlanmasını istiyoruz" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Haber Global

son dakika TFF Mehmet Büyükekşi VAR hakemleri