Avrupa kupalarında final maçlarını yönetecek hakemler belli oldu!

UEFA Şampiyonlar Ligi UEFA Avrupa Ligi Konferans Ligi UEFA
Avrupa kupalarında final maçlarını yönetecek hakemler belli oldu!

UEFA'dan yapılan açıklamada Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Konferans Ligi ve Kadınlar Şampiyonlar Ligi'ndeki bu yılki final maçlarını yönetecek hakemler duyuruldu.

UEFA'dan yapılan açıklamaya göre 28 Mayıs'ta Fransa'nın başkenti Paris'teki Stade de France'ta Liverpool ile Real Madrid arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi finalini Fransız Clement Turpin yönetecek.

İspanya'nın Sevilla kentindeki Ramon Sanchez-Pizjuan Stadı'nda 18 Mayıs'ta Eintracht Frankfurt ile Rangers'ın kozlarını paylaşacağı Avrupa Ligi finalinde Sloven Slavko Vincic görev alacak.

Arnavutluk'un başkenti Tiran'da bulunan Kombetare Arena'da Roma ile Feyenoord'un 25 Mayıs'ta karşılaşacağı Avrupa Konferans Ligi finalinde Rumen Istvan Kovacs düdük çalacak.

Barcelona ile Olimpik Lyon'un 21 Mayıs'ta İtalya'nın Torino şehrindeki Juventus Stadı'nda mücadele edeceği Kadınlar Şampiyonlar Ligi finalinde ise Fin Lina Lehtovaara görev yapacak.

Kaynak: AA

UEFA Şampiyonlar Ligi Avrupa Ligi Konferans Ligi Kadınlar Şampiyonlar Ligi Clement Turpin Slavko Vincic Istvan Kovacs Lina Lehtovaara Şampiyonlar Ligi final maçının hakemi Avrupa Ligi final maçının hakemi