Real Madrid hesapları Arda Güler'in bu videosunu yeniden paylaşmaya başladı

Spor haberleri Gündem haberleri Arda Güler

İspanya devi Real Madrid'de resmen Arda Güler çılgınlığı yaşanıyor. Tamamen iyileşen milli yıldızın dönüşü bu videoyla kutlanıyor.

Real Madrid gelecek pazar günü Santiao Bernabeu'da Rayo Vallecano'ya karşı oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken Real Madrid taraftarları ve sosyal medya hesapları da Arda Güler hazırlıklarını sürdürüyor.

Arda'nın Real'e imza atmasının ardından yayınlanan videoyu yeniden paylaşmaya başlayan hesaplar taraftarın heyecanını daha da artırdı.

Milli futbolcu Arda Güler dünkü antrenmanın sadece bir bölümünde takımla birlikte çalıştı. Bu nedenle halenoynayıp oynamayacağı net değil.

Öte yandan Real Madrid teknik direktörü Carlo Ancelotti ve eflatun-beyazlı kulübün sağlık ekibi, sakatlığını atlatarak takımla çalışmalara başlayan milli futbolcu Arda Güler'in forma giymesine bir şartla onay verdi.

Toparlanma süreci iyi giden ve takımla birlikte antrenmanlarına devam eden Arda Güler, tedbir olarak El Clasico'da oynatılmadı. Ancak bu hafta sonu Rayo Vallecano maçında oynamasının önünde şimdilik bir engel bulunmuyor.

Oynatılmasa bile kadroya alınması beklenen Arda Güler'in durumu için Real Madrid'in İtalyan Teknik Direktörü Carlo Ancelotti ile kulüp doktorları birkaç kez görüştü.

Ancelotti ve sağlık ekibi Arda Güler'in takıma kademeli olarak katılmasına karar verdi. Milli futbolcunun oynaması için acele edilmeyecek. Oyuncu herhangi bir baskıya maruz bırakılmayacak.

Arda'nın ilk maçlarında en fazla 20 ya da 25 dakika oynatılmasına karar veren ekip bunun için ise tek bir şart koştu. Arda Güler en ufak bir sorun bile yaşarsa bunu sağlık ekibine ve Ancelotti'ye hemen bildirecek.

Genç yıldızın sakatlığının tekrar nüksetmemesi, oyunda güven kazanması ve rekabet ritmine girerken fiziksel kondisyonunun geliştirmesi için çok dikkatli davranılacak.

Arda Güler'in Rayo Vallecano maçında oynaması, takımın o anki durumuna, oyunun hızına ve atmosferine bağlı olacak.

Buradan çıkarılan sonuç Arda'nın Rayo maçında Real Madrid'in galibiyeti garantilemesi halinde forma giymesi.

 

Kaynak: Haber Global TV